Toplam 27 Sayfadan 13. Sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 sonuçtan 61 ile 65 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye serdarkurt isimli üyenin avatarı

Cevap: Twitter Haberleri...[Genel Başlık]

Normal şartlarda bugün yarın çıkması lazım bu jailbrek'in umarım gecikme olmaz. Siteyi, twitteri ve blogları takip etmekten gözleri kaybedeceğim.

Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarı

Alıntı serdarkurt isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal şartlarda bugün yarın çıkması lazım bu jailbrek'in umarım gecikme olmaz. Siteyi, twitteri ve blogları takip etmekten gözleri kaybedeceğim.
    Neye göre normal şartlarda ben onu anlamadım ?

Gümüş Üye serdarkurt isimli üyenin avatarı

Normal şartlarda derken pod2g'nin twitter üzerindeki paylaşımina göre 1 haftaydı. Bir hafta dolalı 1-2 gün oldu. Keza sandbox sorunu da çözülmüş yani demem o ki redsn0w'a entegre edilmesi kaldı sanırım o manada demiştim.

Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarı

Arkadaşlar planetbeing'in twitter üzerindeki söylemine göre kendi kodlarını iPhone 4S in üzerinden çalıştırmayı başarabilmişler.Git gide aşama kaydediyorlar.Tabi bu da anlaşılmasın ki yarın JB çıkıyor.Planetbeing yine twitter üzerinde çok çalıştığını ama yapılacak pek çok şeyi olduğunu belirtmiş.Bence biraz sabırlı olmak gerek.
    Bu işle uğraşan adamlar kesinlikle zaman belirtmiyor.Birileri yorum yaparak zaman veriyor 3-5 gün diye çıkmayınca Pod2G,planetbeing... gibi hackerlar kötü oluyor. Bu insanlar görüldüğü üzere uğraşıyor.Ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum ama ücretsiz elde edilecek bir yazılım için bir sürü laf ediliyor adamlara.Sadece bu forum için konuşmuyorum.Yabancı forumlarda dahil buna.Biraz haksızlık ettiğimizi unutmayalım.Çok kolay bir işmiş gibi bir şey zannediliyor bu jailbreak işi ama işin aslı öyle değil.Kimse jailbreak çıkacak diye vaatte bulunmadı.
    Yine tekrar edeyim "Ne zaman çıkacak,sıkıldım artık çıksın şu jailbreak , Neden hala çıkmadı , Çıkmayacağını bilseydim alsazdım cihazı" gibi vs cümleleri çok gördük şimdiye kadar bu cümleleri bu cümleleri kullanırken 5-6 defa daha düşünmenizi öneriyorum size. Ben bu işe bu şekilde bakıyorum bu olaya daha sonra olmadık işler yaptırıp kalp kırmak zorunda bırakmayın bizi lütfen...

Mesaj DeDeLi tarafından ( 15-01-2012, Saat 23:38 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye CASUA isimli üyenin avatarı

Alıntı DeDeLi isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Birileri yorum yaparak zaman veriyor 3-5 gün diye çıkmayınca Pod2G,planetbeing... gibi hackerlar kötü oluyor.
    uğur'um onlar kötü olurlarmı, bizim kardeşlerimiz onlar, herzaman arkalarındayız,...
    C.A.S.U.A
    iphone 5 16GB İOS 7.0.4 iPadMini Retina Dısplay wi-fi 32GB İOS 7.0.4
    iphone 4 S 16GB İOS 5.1.1

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 4 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 4 misafir.)