Toplam 27 Sayfadan 15. Sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 sonuçtan 71 ile 75 arasındakiler gösteriliyor.
    Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarı

Cevap: Twitter Haberleri...[Genel Başlık]

Alıntı serdarkurt isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalp kırıcı cümle kullanmana gerek yok zaten dedeli yaptığım yorumlarda isyan söz konusu olmadı olmaz da benim anlamadigim neden boyle hararetli bir cevap yazdiğin? Adamlar burda amme hizmeti yapıyorlar para vermiyoruz birşey yapmıyoruz bir de laf söyleyecek değilim. 1 hafta dediğim süreyi de pod2g'nin kendi twitterinden okuyarak söylemiştim. Neyse uzun lafın kısası takipteyim
    Bu da benden olsun:
    http://pod2g-ios.blogspot.com/2012/01/4s-jailbreak.html
    Ben yukarıda yazdığım yorumu sizin için yazmadım onu belirteyim öncelikle..Ne zaman çıkacak gibi soru sorulması biraz garip neden mi çünkü adamlar kendileri bile bilmiyor ne zaman çıkacağını.Kodları kırmak zaman gerektiriyor.Ben hararetli mesaj yazdım çünkü sanki jailbreak'i ben yapıyor muşum gibi bir sürü mesaj aldım sadece bu kadarla kalsa yine iyi adamlara olduk olmak laf söyleyenleri mi ararsınız küfür edenleri mi...Yukarıdaki mesajımı sana yazmadım altını çizerek belirteyim.Genel olarak söyledim ben onu.Bu insanlar uğraşıyor bu gözle görünür bir şekilde belli.Her yapılan güncellemeyi yayınlıyorlar blog sayfalarında ya da twitter da.Ben buna istinaden sinirlendim ve dozajını aşmadan bu yazıyı yazma gereğinde bulundum hepsi bu.Yukarıda da belirttim sadece bu foruma göre yazmadım yabancı forumlar da dahil buna kendi özel hayatımda dahil.

Alıntı st.darkness28 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman cikacak gibi yorumlar bekleyenlerin hakki bence. sitem iceren cumlelerde haklisin. cihazi almazdim gibi yorumlar yanlis ama ne zaman cikacak diyen ve sabirsizlikla bekleyen insanlara biraz haksizlik ediyorsun bence :) ayrica gecen hafta bu hafta icinde cikicak diye zaman belirttiler.
    "SABIRLI OLMAK" gerek..Salih abi'nin de deiği gibi 25-30$ olsaydı o zaman ne olacaktı? Pod2G 'nin twitter'ında blog sayfasında ben hiç okumadım şu tarihte yayınlanacaktır diye..Başkaları yorum yapıyor 1 hafta'ya çıkar gibi herkes de beklemeye başlıyor çıkmayınca da hackerlar kötü oluyor benim demek istediğim tam da bu.
    Mesaj DeDeLi tarafından ( 16-01-2012, Saat 15:26 ) düzenlenmiştir.

Aktif Üye

http://http://www.ultrasn0w.ca/2012/...nd-ipad-2.html sabirli olmak gerek haklisin bekliyoruz iste :) tam tarih vermedi sansliysam onumuzdeki hafta cikarabilirim dedi tarihe bakip gorebilirsin. hackerlara kotu diyenlerde bugune kadar kimin cikardigini dusunebilir JB cikana kadar :)

Aktif Üye

Re: Twitter Haberleri...[Genel Başlık]

arkadaşlar sadece bende mi oluyor bu konunun 6 ve 7. sayfaları açılmıyor=/ 1 haftadır falan benden diil problem eminim=/

Altın Üye CASUA isimli üyenin avatarı

Bende 6-7 ve diğer sayfalarda açılıyor sıkıntı yok..
    C.A.S.U.A
    iphone 5 16GB İOS 7.0.4 iPadMini Retina Dısplay wi-fi 32GB İOS 7.0.4
    iphone 4 S 16GB İOS 5.1.1

Yönetici laheyl isimli üyenin avatarı

Cevap: Re: Twitter Haberleri...[Genel Başlık]

Alıntı cantuncok isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sadece bende mi oluyor bu konunun 6 ve 7. sayfaları açılmıyor=/ 1 haftadır falan benden diil problem eminim=/
    tarayici ne kullaniyorsu bende modzillada bu sorunla karsilasiyorum cunku
    Bir Tesekkürü Cok Görme Emege Saygi !!!

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 8 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 8 misafir.)