Toplam 30 Sayfadan 29. Sayfa BirinciBirinci ... 1927282930 SonuncuSonuncu
Toplam 146 sonuçtan 141 ile 145 arasýndakiler gösteriliyor.
    Altýn Üye GS_36 isimli üyenin avatarý

Cevap: Cydia Sorunlarýna Farklý Çözümler !!! [Tek Baþlýk - Ana Baþlýk]

Alýntý Onemilion isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    cydia yý sildim geri nasýl yükleyebilirim
    SalihBxl arkadasimizin üstte 137.inci siradaki mesajinda belirtiyi gibi " mecburen restore ve tekrar jailbreak yapilmali "

Kolay gelsin...

Yeni Üye

Herkese selam...
    Benim sorunum Cydia ile ilgili... Kendisini kaldýrmak ve bir daha da görmemek istiyorum ama okuduklarým kadarýyla yurtdýþýndan gelen iPhone'lar jailbreak'siz çalýþmýyormuþ.... Dahasý restore yaparsam ve Cydia giderse tekrar jailbreak yapmam gerekir mi? Ben ne jailbreak ne bedava uygulama ne de crack filan yapýlmýþ dosya istiyorum... Çünkü bu þekilde gücelleme yapamadýðým gibi uygulama da güncelleyemiyorum...
    Bunun bir çaresi varsa lütfen biri yardýmcý olsun, þimdiden teþekkürler

Altýn Üye DeMo isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Magma'nýn az üstü

Alýntý Derincix isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    Herkese selam...
    Benim sorunum Cydia ile ilgili... Kendisini kaldýrmak ve bir daha da görmemek istiyorum ama okuduklarým kadarýyla yurtdýþýndan gelen iPhone'lar jailbreak'siz çalýþmýyormuþ.... Dahasý restore yaparsam ve Cydia giderse tekrar jailbreak yapmam gerekir mi? Ben ne jailbreak ne bedava uygulama ne de crack filan yapýlmýþ dosya istiyorum... Çünkü bu þekilde gücelleme yapamadýðým gibi uygulama da güncelleyemiyorum...
    Bunun bir çaresi varsa lütfen biri yardýmcý olsun, þimdiden teþekkürler

Cydia'a girip ultrasn0w uygulamasýnýn yüklü olup olmadýðýna bakmanýz gerekiyor. Eðer yüklü ise cihazýnýz sim kilitli demektir ki bu durumda çok dikkatli olmanýz gerekir. Siz öncelikle söz konusu uygulamanýn yüklü olup olmadýðýna bakýn. Ayrýca cihazýnýzda hangi sürüm yüklü, baseband sürümü nedir ve hangi sürümler için SHSH kaydýnýz var ? Bu sorularýn cevaplarý da çok önemli.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarýný okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konularý inceleyebilirsiniz.
    Karþýlaþtýðýnýz tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapýnýz..

Yeni Üye

Sadece Cydia'da çýkan Türkçe karakter eklenmiþ klavye kapatýlmýyor. Yazýlmasý zaten zorlaþmýþ. iOS 6.0.1 tet. iphone4 Nasýl düzeltiliyor bilen var mý?

SORUN SADECE CYDÝA NIN ÝÇÝNDE DÝÐER YERLERDE NORMAL KLAVYE

Yeni Üye

Abiler iyi aksamlar...

iphone 5 kullanmaktayim gecen gunlerde jailbreak yaptim bir suru sey yukledim sorunsuz calisiyordu. En son bir tane daha progaram yukledim respring etti ve telefon acildiginda yaptigim her sey gitmisti jailbreak haric tekrardan cydia yi acip program yukluyorum telefon kapanip acildiginda yuklemis oldugum programlar acilmiyor bu birinci sorun ikinci sorunda bunun ustune bende cydia yi sildim fakat suan geri yukleyemiyorum nasil yukleyebilirim?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)