Toplam 30 Sayfadan 19. Sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu
Toplam 146 sonuçtan 91 ile 95 arasýndakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Cevap: Cydia Sorunlarýna Farklý Çözümler !!! [Tek Baþlýk - Ana Baþlýk]

ben iphone 4 4.3.3 kullanýcýsýyým jailbreak yaptýktan sonra mesajlara giremiyorum kare tuþu iþlemiyor ne yapmam lazým yardým ederseniz sevinirimm

Gümüþ Üye CHAOS isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    36.891815,30.723309
    Cydelete programi ile cydia yi silsek tekrardan jailbreakme.com dan install yapabilirmiyim.
    fw 4.3.3.

---
    I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.898455,30.690833
    iPhone 4 ile Tapatalk'tan gönderilmiştir.

Yeni Üye

merhaba.. cydiadan bir tema indirdim ve telefon dondu sürekli kendini yeniden baþlatmaya baþladý ve açýldýktan 5 sn sonra donup tekrar yeniden baþlatýyor kendini.. kullanamaz hale geldim.. cyder programýný indirip uygulamalarý da sildim ama bir iþe yaramadý hala ayný tema var ve olay tekrarlanýyor. cihaz abd den geldi unlock ve jbli.. restorede yapamýyorum shsh kaydým yok.. bir çözüm yolu bilen varsa lütfen yardým etsin..
    Mesaj dlnbrc tarafýndan ( 14-11-2011, Saat 19:01 ) düzenlenmiþtir.

Tecrübeli Üye neco1905 isimli üyenin avatarý

bilmiyorum böyle bi sorun yazan ve çözüm bulan varmý ama yazmak istedim konu içine bakmadan
    simdi benim insatllousdan yada cydiadan biþey yüklerken telefon sanýrým sbsettingsden yaptýgým biþey yüzünden yükleme sýrasýnda restart springboard yaptý
    sonra cydiaya bi girdim hiçbi kaynak yok yüklediðim hiçbi package falan görünmüyodu tam sorunlara yazýyodum
    sonra sources girdim ve kafamdan hatýrladýgým bi source ekledim ekledikten sonra return to cydia diyince sourcelerim packagelerim geldi ve düzeldi
    bunu yazmýslar sorunlara zaten ve restore yapmýs arkadas
    gerek yok yasayan varsa dediðim gibi yapnca olumlu sonuc aldým bilmiyorum sadece bendemi oluyo
    yoksa genel bi problemmi ama yazýyým dedim

Yeni Üye adamimsin isimli üyenin avatarý

iphone4g kullanýcýsýyým (5.0.1). turkcellden aldým ve cydiayý yüklemek istiyorum. ama nasýl yapýlacaðýný çözemedim. yarýmcý olabilir misiniz?
    acaba sn0wbreeze'le general'den sadece repo666'ý iþaretleyip sonra shift+restore mi yapsam dedim ama sonra ibooty soru iþareti yaptý bende :(

þimdi yaptým sn0wbreeze ile sadece cydiaý seçtim ve restore yaptým þu an cihaz çalýþtý cydiayý yükledim ama cydia açýlmýyor. açýlma animasyonu baþlýyor be kapanýyor sadece animasyon ama.....
    safaride açýlmýyor
    Mesaj adamimsin tarafýndan ( 23-12-2011, Saat 21:27 ) düzenlenmiþtir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 3 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 3 misafir.)