Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

şifremi unuttum

forumu arttım ilgili konuyu buldum ama msj gonderemiyorum konuya. benim ipod touch ta sorun var. şifre koymuştm şifreyi unuttum hep hatalı girildi ve şimdi herhangi bir şifre dahi denetmiyor. okudum forumda restore edin demişler peki ben bunu nasıl yapıcam onu bulamadım. nasıl restore edilir ?

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Ynt: şifremi unuttum

cihazınızı bilgisayarınıza bağlayıp iTunes'u açın,oradan ilk önce backup alıp cihaz bilgilerinizi yedekleyin ve arkasından restore tuşuna basın cihaz kendini restore edecektir...

Bu bilgiyi neredeyse tüm konular altında bulabilirsiniz... forumu kapsamlı olarak araştırınız ilk olarak da " Tüyo Merkezi " nden başlayın işe

Yeni Üye

itunes programında backup yada restore diye bir yazı goremiyorum. devices kısmındada cıkmıyor ipod adı vs. biraz daha ayrıntılı anlatırmısın

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

arkadaşım forumu hiç okumuyorsunuz size tüyo merkezini inceleyin tüm cevaplarınızı bulacaksınız diyorum ama beni önemsemiyorsunuz bile....

bu linkten itunes kullanımı ve alt başlıklarını bulabilrsin aradığın cevaplar da orada zaten....

http://www.ikaynak.com/forum/showthread.php?t=9/

Yeni Üye

o forumu okudum ama size dedigim gibi restore yazısı çıkmıyordu bende cunku devices ta gostermiyor ipodu. Baska bir forumdan sorumun cevabını buldum

---------
    ££èrjïk;
    İlk önce İPhone/iPod'u bilgisayara bağlayın ve üstteki güç tuşuna basılı tutarak kapatın.Şimdi sırayla yapmanız gerekenler;-5 saniye kadar güç tuşuna basılı tutarak iPod'u açın.Elma resmi çıkacak.Güç tuşunu bırakmayın.-Şimdi güç tuşu ile birlikte,aynı anda home tuşuna da 10 saniye kadar basın.-Elma resmi gidecek ve iPod tamamen kapanacak(Güç kesilecek).Artık elinizi güç butonundan çekebilirsiniz.Yalnız home tuşuna basmaya devam edin.-Yaklaşık 15-30 saniye daha home tuşuna basılı tutun.Bu arada bilgisayar da aygıt bulundu şeklinde bir uyarı ve aygıt tanıma sesi gelecek.Artık Home tuşunu bırakabilirsiniz.

http://www.ikaynak.com/forum/site-ar...fremi-unuttum/

konum kilitlenebilir. teşekkürler

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)