Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasýndakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye
    Bulunduðu Yer
    istanbul

iPod Touch'a e-Kitap Nasýl Atýlýr?

Arkadaþlar slm. Öncelikle konuyu yanlýþ yere açmýþ olabilirim. Öyle bir þey varsa düzeltilmesini rici ederim...

iPod Touch ikinci nesil sürüm 3.1.2 var elimde. WattPad programý da yüklü ama burada verdiðiniz e-kitaplarý atamýyorum. Acaba iTunes'in neresinden yapýlýyor veya baþka bir yolu var mý?

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarý

Ynt: iPod Touch'a e-Kitap Nasýl Atýlýr?

e-kitap için ücretsiz olan stanza uygulamasýný kullanabilirsiniz.bilgi için aþaðýdaki konularý inceleyin.

http://www.ikaynak.com/forum/e-kitap...itap-yuklemek/
    http://www.ikaynak.com/forum/e-kitap...agimiz-acildi/

Yeni Üye
    Bulunduðu Yer
    istanbul

Ynt: iPod Touch'a e-Kitap Nasýl Atýlýr?

Teþekkür ederim ama þöyle bi durum var. Stanza programý interneti kullanýyor. Yani bilgisayar ile iPod'un ayný modemi kullanýyor olmasý lazým ki gönderebilelim. E bende Wireless modem yok. Doðrudan atamýyor muyuz? Þimdi bi kitapa atabilmek için illa modemi mi deiþtirmek gerek?

Altýn Üye

Ynt: iPod Touch'a e-Kitap Nasıl Atılır?

Geçenlerde Stanza'nın web sitesinde USB ile kitap gönderilebildiğini görmüştüm, ama anlatılan yöntemi denedim, bende çalışmadı. Zaten anlatımın altında benim gibi başarılı olamayanların mesajları da vardı. Sanırım sistem tam işlemiyor. İngilizceniz varsa siz de bir göz atın isterseniz. Gayet basit bir yöntem:

]
    1. If your books are in any format but eReader or epub, then convert your books to epub using Stanza Desktop or Calibre.
    2. Download and install the free "iPhone Explorer" utility from http://www.iphone-explorer.com, which allows you to transfer files over to your iPhone using the USB cable
    3. Connect your iPhone to your computer using the USB cable and launch iPhone Explorer
    4. Click the "Change Root" button and select the "/var/mobile/Media/DCIM/" option.
    5. Click the "New Folder" button rename the new folder "Stanza".
    6. Browse your computer for your books in the ePub or eReader format and drag them onto the "Stanza" folder.
    7. The next time you launch Stanza, all the books in that folder will be automatically imported into Stanza's library (and removed from that folder).
    8. Note: any other software that can transfer files over to the iPhone can be used for this method of transferring books in bulk. When Stanza launches, any files it finds in the folder named "/var/mobile/Media/DCIM/Stanza" will be imported into Stanza. For example, you can use the shareware "DiskAid" software to also transfer files.
    Eğer ara sıra dışarıda kablosuz internete bağlanabiliyorsanız onlar için de ayrı yöntemler geliştirmişler, ama ben denemedim. Denemek isterseniz sayfanın linkini vereyim size: http://www.lexcycle.com/faq/how_to_g..._stanza_iphone Sonuçtan bizi de haberdar ederseniz seviniriz.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)