Toplam 23 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 sonuçtan 11 ile 15 arasýndakiler gösteriliyor.
    Altýn Üye
    Bulunduðu Yer
    Isparta

Ynt: iTunes Ýle Kredi Kartsýz Hesap Açýmý (TR ve ABD)

ekran görüntüsünü gönderebilirmisin?

Aktif Üye

bende de ayný sorun oldu :s

Altýn Üye
    Bulunduðu Yer
    Isparta

Arkadaþlar Apple None seçeneðinde de geçerli bir kard numarasý istiyor artýk. Bende denedim ve bu yöntem iþe yaramýyor. Araþtýrmaya devam ediyorum. Yöntem bulduðumda buradan paylaþacaðým. Konuyu kitliyorum

Yeni Üye
    Bulunduðu Yer
    Istanbul

Kredi Kartý kullanmadan ücretsiz iTunes hesabý açma [Videolu]

a. Yasal olarak ücretsiz daðýtýlan AppStore uygulamalarýný indirip iPod touch veya iPhone'a kurabilmek için bir iTunes kullanýcý hesabýna ihtiyacýmýz var.
    b. Kýrýlmýþ (JailBroken) uygulamalarý kurduðunuzda, örneðin "The application -uygulama_ismi- cannot be opened" gibi bir hata alýyorsanýz yine ücretsiz bir AppStore uygulamasý yüklemeniz gerekmekte. Uygulamalarý yükleyebilmek için de sisteme giriþ yapmýþ olmamýz gerekmekte. Yüklemenin ardýndan bu sorun ortadan kalkacaktýr.

Yani her halükarda bir iTunes hesabý oluþturmak sizin yararýnýza.

Gerekenler
    iTunes 8 sürümü,
    Ömrünüzden 10 dakika,

iTunes 8'den düþük bir sürüm kullanýyorsanýz aþaðýdan 8 sürümünü indirebilirsiniz.
    iTunes 8 indir: http://appldnld.apple.com.edgesuite....es801Setup.exe

Hangi sürümü kullandýðýmý nereden öðreneceðim?
    iTunes'dan "Help > About iTunes" menü yoluyla hangi sürümü kullandýðýnýzý öðrenebilirsiniz.

Kredi Kartý Kullanmadan Ücretsiz iTunes Hesabý Açma

Sürüm iþini hallettik, iPod'um veya iPhone'um da var peki nasýl ücretsiz iTunes hesabý açacaðým?
    Arkadaþlar hiç gözünüz korkmasýn, çok kolay bir yöntemle ücretsiz hesap oluþturabileceðiz. Adým adým anlatacaðým.

1. iTunes sol menüden "Store" altýnda bulunan "iTunes Store"a týklayýn.
    2. Sayfanýn en altýna inin ve "My Store" seçiminizi "Turkey" olarak deðiþtirin. (Turkey sayfasýnýn açýlmasýný bekleyin.)
    3. Sað altta bulunan "Top Free Apps" tablosundan herhangi bir uygulamaya týklayýn.
    4. Açýlan uygulama sayfasýndaki "Get App" butonuna týklayýn.
    5. Yeni bir hesap oluþturacaðýmýz için açýlan penceredeki "Create New Account"a týklayýn.
    6. Hoþgeldiniz ekraný açýlacak, "Continue" diyip devam edin.
    7. Sözleþme ekranýnda "Þartlarý ve koþullarý okudum, kabul ediyorum."u iþaretleyip, tekrar Continue'a týklayýn.
    8. Gerekli alanlarý doldurun ve yine "Continue". (Nereye ne yazacaðýnýzý bilmiyorsanýz aþaðýdaki videoyu izleyin.)
    9. En önemli bölüme geldik. Kredi kartý kullanmak istemediðimiz için bu yazýyý okuyoruz deðil mi? Açýlan kredi kartý seçim ekranýnda "Payment Method"u "None" olarak iþaretleyin. Bu bizim kredi kartý kullanmak istemediðimiz anlamýna geliyor.
    10. Aþaðýdaki "Address" bölümünü doldurun ve "Continue"a basýn. (Nereye ne yazacaðýnýzý bilmiyorsanýz aþaðýdaki videoyu izleyin.)
    11. Üyeliðinizin tamamlandýðýný gösteren bir ekran açýlacak ve belirttiðiniz mail adresine bir onay maili gönderildiðini söyleyecek.
    12. Mailinize gelen onay linkine týklayýp aktivasyonunuzu tamamlayýn. Böylece bir iTunes hesabýnýz olmuþ olacak.

Yukarýdaki adýmlar oldukça açýk aslýnda ama yine de anlamadým ben diyorsanýz sizin için bir video hazýrladým.
    Videoda da açýklayýcý olmaya çalýþtým. Kutulara yazmanýz gerekenleri vs gösterdim. Bazý adýmlarý tekrarlamýþ olabilirim. Bunun sebebi Türkçe karakter kullanmýþ olmam. Pratik yapmamýþtým, affola.
    Yukarýdaki maddelere bakarak yapmaya çalýþýn, beceremezseniz videoyu indirin.

Video bilgileri
    Uzunluk: 04:37
    Boyutlar: 1116 x 728 px [HQ 1:1 boyut]
    Büyüklük: 19.955 KB (Bu kalitedeki bir video için oldukça iyi bir boyut.)
    Sýkýþtýrýlmýþ dosya boyutu: 11.372 KB (Rar)
    Tür(Codec): FLV
    Baðlantý (3'er MB'lýk 4 parça): Parça 1 ÝNDÝR, Parça 2 ÝNDÝR, Parça 3 ÝNDÝR, Parça 4 ÝNDÝR
    Týklayýp direkt bana ait hosttan indirebilirsiniz. FTP olduðu için bekleme, kod doðrulama vs yok. :)

Hepsi bu kadar. Ýyi eðlenceler. ;)

Yeni Üye
    Bulunduðu Yer
    Ankara

ayný sorun bende de var cozebilirseniz cok sevinirim ya da amerika uzerinden kartsýz hesap almayý acýklasanýz (( not:: bunu yazmadan once forumda arama yaptm)

EDIT: su andan ýtýbaren none secenegi komple kaldýrýldý geçmiþ olsun

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)