Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Anında bildirim sorunu

Selamlar,
    Şimdi efenim telefonum yurt dışıdır öncelikle belirteyim.
    Whatsapp , Facebook, Foursquare gibi uygulamaları tıkladıgımda anlık bildirim için itunes'a baglanın diyor.
    Uygulamaları tıkladıgımda bildirim geliyor sadece, internet baglantım her zaman var fakat anında bildirim alamıyorum.
    Cydia dan push fix ve push doctor gıbı seyler ındırdım gene duzelmedı
    Yardımcı olursanız cok sevınırım sayın user'lar.

Yeni Üye

Cevap: Anında bildirim sorunu

aynı sorun bendede vardı bır turlu cozemedım ıstanbulda dogubankta bı tlf cu hallettı 50tl karsılıgında sorun cozuldu ama sımdıde sehberdekı kısılerden arama geldıgınde ısımlerı cıkmıyor sadece numarası cıkıyorum bazende aradıgında adı cıkıyor cevapsız cagrın oldugunda numarası gorunuyor ısım gorunmuyor...

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Cevap: Anında bildirim sorunu

Alıntı anakronik isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Şimdi efenim telefonum yurt dışıdır öncelikle belirteyim.
    Whatsapp , Facebook, Foursquare gibi uygulamaları tıkladıgımda anlık bildirim için itunes'a baglanın diyor.
    Uygulamaları tıkladıgımda bildirim geliyor sadece, internet baglantım her zaman var fakat anında bildirim alamıyorum.
    Cydia dan push fix ve push doctor gıbı seyler ındırdım gene duzelmedı
    Yardımcı olursanız cok sevınırım sayın user'lar.
    Muhtemelen aktivasyon adımını kendi sim kartı ile değil jailbreak araçları ile yaptığınız için bu sorunu yaşıyorsunuz. Aktivasyon için ya kendi sim kartını temin edip kullanın ya da 6$ karşılığı Cydia'da bulabileceğiniz Push Fix 2.0 ile bu sorunu aşabilirsiniz.

http://www.ikaynak.com/forum/52-soru...fix-2-0-a.html

Alıntı ertan33 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bendede vardı bır turlu cozemedım ıstanbulda dogubankta bı tlf cu hallettı 50tl karsılıgında sorun cozuldu ama sımdıde sehberdekı kısılerden arama geldıgınde ısımlerı cıkmıyor sadece numarası cıkıyorum bazende aradıgında adı cıkıyor cevapsız cagrın oldugunda numarası gorunuyor ısım gorunmuyor...
    Cihaz iPhone 4 ve gevey ile mi kullanıyorsunuz ?
    Mesaj DeMo tarafından ( 22-11-2011, Saat 12:54 ) düzenlenmiştir.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)