Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 10 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Iphone 3gs 4.2.1 bb 6.15 factory unlock cihazi 4.3.3 e upgare edememe 3194 hatasi

Merhaba arkadaslar;

benim sorunum su sekilde. gecen hafta ingiltereden aldigim 2.el iphone 3gs 4.2.1 bb 06.15 factory unlock cihazina itunes uzerinden baglayinca 4.3.3 e upgrade yapmak isteyince 3194 kodlu hatayi veriyor. forumlarda biraz arastirdim belki gozumden kacmistir ama genelde hep restore etmek isterken olusan hatalar uzerine cozumlere rastladim.

1.sorum bu cihazdaki fw ve baseband orjinalmidir. 06.15 in ipad besabandi oldugunu okudum bi kac yerde yanlissam duzeltin lutfen. bunu anlamanin bir yolu varmidir.

2. sorum ise cihazi 4.3.3 e yukselmemin bir artisi olacakmi bana, yoksa bu haliyle sadece jb yapip kullanmak istiyorum bunu yapabilirmiyim. cevaplarsaniz sevinirim.

Yeni Üye

Cevap: Iphone 3gs 4.2.1 bb 6.15 factory unlock cihazi 4.3.3 e upgare edememe 3194 hat

yardim edecek yok mu?

Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarı

Cevap: Iphone 3gs 4.2.1 bb 6.15 factory unlock cihazi 4.3.3 e upgare edememe 3194 hat

Alıntı manush isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar;

benim sorunum su sekilde. gecen hafta ingiltereden aldigim 2.el iphone 3gs 4.2.1 bb 06.15 factory unlock cihazina itunes uzerinden baglayinca 4.3.3 e upgrade yapmak isteyince 3194 kodlu hatayi veriyor. forumlarda biraz arastirdim belki gozumden kacmistir ama genelde hep restore etmek isterken olusan hatalar uzerine cozumlere rastladim.

1.sorum bu cihazdaki fw ve baseband orjinalmidir. 06.15 in ipad besabandi oldugunu okudum bi kac yerde yanlissam duzeltin lutfen. bunu anlamanin bir yolu varmidir.

2. sorum ise cihazi 4.3.3 e yukselmemin bir artisi olacakmi bana, yoksa bu haliyle sadece jb yapip kullanmak istiyorum bunu yapabilirmiyim. cevaplarsaniz sevinirim.
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc dizinindeki hosts dosyasını notdefteri olarak açın 74.208.10.249 gs.apple.com satırını silip tekrar deneyin restore işlemni
    Sahip oldugunuz baseband ipad basebandıdır bu dogru.Bunun bazı olumsuzlukları vardır ama en olumlu şeyi tabiki unlock.
    4.3.3 e yükseltmeniz istege baglıdır şu anda cihazınızı sorunsuz kullanabiliyorsanız kalın başınız agrımasın.Yine de siz bilirsiniz

Yeni Üye

cok tesekkur ederim ancak anlamdigim birsey var bu baseband ipad icinse benim telefonda isi nedir. o zaman bu tel fabrika cikisli unlock degilmi sonrada biseyler mi yapilmistir bunu anlamanin bir yolu varmi cunku ben factory unlock diye biliyorum ve cihazda jb olmadigini dusunuyorum ( onuda menude cyda iconu yok ordan cikardim dogruysa tabii). forumlarda gordugum kadariyla greenpoison ile jb islemi yapiliyor bu kayit icin dogrumudur.

Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarı

Alıntı manush isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    cok tesekkur ederim ancak anlamdigim birsey var bu baseband ipad icinse benim telefonda isi nedir. o zaman bu tel fabrika cikisli unlock degilmi sonrada biseyler mi yapilmistir bunu anlamanin bir yolu varmi cunku ben factory unlock diye biliyorum ve cihazda jb olmadigini dusunuyorum ( onuda menude cyda iconu yok ordan cikardim dogruysa tabii). forumlarda gordugum kadariyla greenpoison ile jb islemi yapiliyor bu kayit icin dogrumudur.
    JB işlemi Greenp0sion dur dogrudur.Model numaranızı söylerseniz daha net yardımcı olabilirim siz belki satan kişi yanlışlıkla ipad basebandı yüklemiştir birde emin olalım 6.15.00 değil mi baseband tekrar bakın lütfen..Jb olmadan şu anda herhangi bir simkart ile kullanabiliyorsanız factory unlock olabilir ama Cydelete ile Cydia silinmişte olabilir siz Model numarasını söyleyin en iyisi ona göre yardımcı olmaya çalısalım size

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)