Toplam 22 Sayfadan 11. Sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu
Toplam 106 sonuçtan 51 ile 55 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye doublestrike isimli üyenin avatarı

Cevap: Celeste ile iOS4 e Bluetooth veri Transferi [ÇIKTI]

Müzik işi biraz karmaşık. Alıntı yaptığım yerde müzik dosyasının üzerine bir süre basılı tutunca açılan menüde yine aynı şekilde "Send via bluetooth" çıktığını yazmışlar ama ben ne yaptıysam bulamadım bunu. Bir diğeri de iFile ile müzik dosyasının dizinine gidilince gönderilebileceğini yazmış. Ben de daha tam olarak çözebilmiş değilim; sadece başarılı olarak dosya alıp gönderebilince bluetooth üzerinden heyecanlanıp paylaşmak istedim :)

Alıntı:
    Arkadaşlar "Send" sorununu çözmüş bulunmaktayım.
    Benim ekleyeceğim tek şey "iFile" eğer yüklü ise sisteminizden kaldırın ,
    Bigboss'tan en son sürümünü indirin (1.5.0.4 sürümü) bu sürümü kurun.
    Tek sorun programının kırılmamış olması,
    Shareware sürümünü kuracaz yani, kurulum bittikten sonra
    Sbsettings'ten Respring yapın,
    iFile'yi çalıştırın var/mobile/media/iTunes_Control/Music'e girin ama göndermek istediğiniz mp3'ü bu klasörlere tek tek girip, çalıştırıp "Ses oynatıcı"deyip, bulmak zorundasınız
    Bulduğunuzda mp3'ü çalıştırmadan mp3 dosyasını bulduğunuz klasördeyken sağ üstten "Düzenle" butonuna basın.
    Göndermek istediğiniz dosyaları işaretleyip sağ altta bulunan bluetooth simgesine tıklayın.
    Soracak "iFile ile mi, Celeste ile mi" diye "Celeste ile" seçin yollayın bu kadar.
    Sadece mp3 ler için bu kadar uzun başka dosyanız varsa yine iFile klasörünü bulup dosyalarınızı aktarabilirsiniz...
    Resim göndermek için Menüden Fotoğraflar'a gelin. Göndermek istediğiniz fotoğrafı görüntüleyin.
    Sol altta bulunan simgeye tıklayın "Send via Bluetooth" deyin. Bu kadar.
    Mesaj doublestrike tarafından ( 07-04-2011, Saat 14:33 ) düzenlenmiştir. Sebep: İngilizce klavyeden kaynaklanan yazım hataları

Altın Üye

Alıntı doublestrike isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Müzik işi biraz karmaşık. Alıntı yaptığım yerde müzik dosyasının üzerine bir süre basılı tutunca açılan menüde yine aynı şekilde "Send via bluetooth" çıktığını yazmışlar ama ben ne yaptıysam bulamadım bunu. Bir diğeri de iFile ile müzik dosyasının dizinine gidilince gönderilebileceğini yazmış. Ben de daha tam olarak çözebilmiş değilim; sadece başarılı olarak dosya alıp gönderebilince bluetooth üzerinden heyecanlanıp paylaşmak istedim :)

Alıntı:
    Sağolasın kardeş action menü o işe yarıyor ama hakikayten basılı tutunca celeste devrede olmuyor :)

Gümüş Üye doublestrike isimli üyenin avatarı

Action Menu'nün güncellemesi geleceği ve bu sorunu çözeceğinden falan bahsediliyor. Şu bluetooth'u iPhone'da adam akıllı kullanabilsek şaşardım zaten.

Aktif Üye polis33 isimli üyenin avatarı

evet arkadaslar yaptım fotograf yollamada sorun yok müzük gönderme zamanla hallour herhalde ?herseyden önce emege saygı .emegi gecen herkese tskler

Altın Üye

Alıntı doublestrike isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Action Menu'nün güncellemesi geleceği ve bu sorunu çözeceğinden falan bahsediliyor. Şu bluetooth'u iPhone'da adam akıllı kullanabilsek şaşardım zaten.
    O zman sizi 3.1.3 iBluenova dönemine davet ediyorum :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)