Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye iSylar isimli üyenin avatarı

Nexus S Araba Navigasyonunu Solladı

Google, yeni cep canavarı Nexus S için çektiği ilk reklam filminde bakın neye kafa tuttu...

Google, yeni yayınladığı bir reklamda navigasyon sistemlerinin geleceğinin telefonlarda olduğunu iddia ediyor. Reklamda elinde Google'ın yeni telefonu Nexus S olan bir çocuk, telefonundan aldığı yön bilgilerini tekrarlayarak babasına yolu tarif ediyor ve bununla arabanın navigasyon cihazına ihtiyaç kalmadığı mesajı veriliyor.
    Smart, BMW ve MINI gibi bazı üreticiler en yeni eğlence ve navigasyon araçlarını mobil telefonlarda sunmaya başladılar. Telefonların araçlara göre daha kolay güncellenebilme avantajı bulunuyor ve kullanıcılar telefonlarını her gün kullandıklarından, öğrenmek için fazladan zaman ayırmaları gerekmiyor.
    Google'ın yepyeni Nexus S'i yolu nasıl tarif etti? İşte çok konuşulacak o reklam filmi...

http://www.youtube.com/watch?v=druCH6qCEAs

Kaynak: CHIP Online
    Mesaj iSylar tarafından ( 16-12-2010, Saat 16:32 ) düzenlenmiştir.

Gümüş Üye Admiral isimli üyenin avatarı

Cevap: Nexus S Araba Navigasyonunu Solladı

Ben iGo kullanıyorum 3Gs'te gayet memnunum üstelik hiçbir ekisğide yok fazlası dışında
    iPod Touch 4G 32GB
    iPad 2 32GB (White)
    Ailenin yenisi iPhone 4 16Gb :)

Hiperaktif Üye Afanasyevo isimli üyenin avatarı

Nexus S bildiğiniz gibi Samsung tarafından üretiliyor ve yine Galaxy S den sonraki en hızlı Android telefon olma özelliğini kimselere bırakmıyor Samsung. Her nedense Türkiyemizde Samsung' a karşı antipati besleyen bolca teknoloji ve iPhone tutkunu çocuk bulunduğunu düşünürsek, sanırım yarın birgün ülkemizde resmi/gayriresmi olarak satışa çıktığında yine benim telefonum senin telefonunu döver muhabbetlerine çok sık tanık olacağız. Bu arada NexusS in en büyük eksisi olarak yabacı forumlarda dillendirilen şey ekran ile kasa arasına toz kaçma ihtimalinin yüksek oluşu. Onun dışında tek kelime ile mükemmel bir telefon Nexus S.. Yalnız reklamı ben yersiz buldum. Zaten Pda ve akıllı telefonlar yaygınlaştığında Navigasyon cihazlarının popüleritesi de sonlanmış oldu. Bu zaten kabul edilmiş bir gerçek.. Ne diye bunun üzerinden reklam yapıyor ki!

Tecrübeli Üye HunterUnicorN isimli üyenin avatarı

Ben bizzat tomtom cihaz kullanmistim ve daha sonra iphone icin de bu ozelligi program olarak kullanabildgmzi ogrenince dedim artik GPS cihazlari iptal.. Gayet basarili bi sekilde yolu gosteriyor dagin basinda olsam dahi(bizzat denedim:)).. Afanasyevo nun da dedgi gibi reklamlarla olcak bisi deil artik devri kapandi..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)