Toplam 5 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 24 sonuçtan 6 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye personOFinTeReSt isimli üyenin avatarı
    Alıntı DeDeLi isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün de dediğim gibi tweak yüklerken hangü versiyonlara uyumlu olduğu yazıyor. Her tweak in kendi içinde de versiyonlar var örneğin v 1.0 , v1.1 vs gibi. Crackli olanların paralı olanlarıyla aynı versiyon mu buna da bakmak gerek. Paralı olması uyumlu olacagı anlamına gelmiyor. Geliştiricisi güncellemezse yazılımı stabil çalışmaz
    Arkadasin dedigi gibi tweak in yuklu olan ios surumune uyumlu olmasi lazim ki zaten yayincisi da tweaki yeni cikan surumlere uyumlu hale getiriyor ve guncellemeyi yayinliyor cogu zaman.

imessage: prsnofintrst@me.com
    tApA tApA dUU

Gümüş Üye

Cevap: Toplu olarak parali cydia uygulamalar alma

Alıntı personOFinTeReSt isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela hangi tweak den bahsediyosun dostum, suan cogu onemli tweak ios 6 icin guncellendi zaten ama bazi tweakler crackli olarak kullanildiginda stabil olmuyo yada duzgun calismiyo ama ayni tweak i lisansli yuklediginde bu sorunlarla karsilasman 0 a iniyo demek istedigin bu ise evet. Tweakleri lisansli kullanirsan problemlerin ortadan kalkar.

tApA tApA dUU
    Telefonum iphone 4s 64 İOS 6.1.2 yüklü jb li
    bahsettiğim tweekler
    1-wheatericon problemli ve çözümü varmı bilmiyorum
    2-paswordpilot iniriyorum ancak çalışmiyor
    3-saat için clockfity
    bunlar çalışmiyor hatta yukleyınce telefon problemler yaşiyor:-)

Aktif Üye tumeral isimli üyenin avatarı
    Alıntı personOFinTeReSt isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu konuyu acmamdaki amac ucretli olan cydia tweak lerini grup olusturarak almaktir. Bilindigi gibi alinan tweakler 3-4 yada 5 kisi arasinda paylasilabiliniyor. Bundan faydalanalim dedim ve elinde tweak olan arkadaslar da burada tweaklerini ucreti mukabilinde paylasabilsinler istedim. Ucret hususunda paypal in kullanilmasi daha kullanisli ve pratik oluyor. Sistemi soyle kullaniyoruz; tweak i alan arkadasimiz tweak i aldigi kullanici adi ve parolayi olusturulan grupla veya istekli arkadaslarla paylasiyorlar, bu arkadaslarda kullanici adi ve paolayi cydia icinde ki tweak uzerinden purched i kullanarak giriyor ve lisansli olarak tweak i cihazina kurmus oluyor. Ve birdaha nekadar restore yaparsa yapsin herzaman tweak i lisansli olarak cihazina kurabiliyor. Bu konuda tweaklerimizi paylasabiliriz. Umarim konu faydali olur. Tesekkurler.

tApA tApA dUU
    ........
    Mesaj tumeral tarafından ( 11-03-2013, Saat 18:35 ) düzenlenmiştir.

Hiperaktif Üye leadertay isimli üyenin avatarı

Bu konuda bi gariplik var benim beğendim yazıyı kaldırmış başka yazı koymuş oraya arkadaş orda başka formda bu arkadaştan 2 tane tweak almak için para gönderdiğini ancak yüksek tutarlı olanın kendisine ulaşmadığını arkadaşın sahtekar olduğunu söylüyordu şimdi durum ne oldu ki yazılan mesaj silindi
    Mezardaki en zengin adam olmak değil, yatağa yattığımda harika işler yaptık diyebilmektir benim için önemli olan...
    STEVE JOBS...

Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarı

Arkadaşlar bu konudan rahatsız olan ya da ağır tabirle başka bir yerde dolandırıldığını düşünen var mı?

tumeral arkadaşımız dün farklı bir şey yazıyordu bugun yazıyı kaldırmış bu ne çelişkidir.

NOT olarak belirtmek gerekirse bu konunun iKaynak.com yönetimi ile bir ilgisi yoktur. Tamamen kendi insiyatifiniz bunu unutmayınız

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)