Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 20 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye musdy123 isimli üyenin avatarı

iOS 6'dan iOS 5.1.1'e dönüş ( Detaylar İçerde )

Selam arkadaşlar :)

Telefonumu meraklardan dolayı kendimi tutamayıp iOS 6'ya yükselttim fakat istediğim şeyi bulamadığım için iOS 5.1.1'e görü dönüp JB kullanmayı tercih ettim fakat iTunes'da shift+restore seçeneğiyle sürümü gösterip restore etmeye çalışrıken yazılım çıkartılıyor(extracting software) yüklendikten sonra 3194 hatasını alıyorum ve herhangi bir çözümde bulmuş değilim.SHSH kayıdımda bulunmakta, ayrıca deneme amaçlı gene shift+restore seçeneğiyle iOS 6 yı tekrar yüklediğimde herhangi bir sorun vermeden restore etti.iOS 6 altındaki versiyonlara restore edemiyorum.iOS 5.0.1 olsun iOS 5.1.1 olsun 3194 hatası alıyorum.

Lütfen yardımcı olabilir misiniz ?

**Birde şu iOS 6'ya adam gibi bir jail break gelecek mi ? Untethered başta olmak üzere, tetheredde olabilir ama adam gibi bişey.Gelen JB çok saçma hiç kullanışlı değil o sebebten dolayı sildim JB'yi.Bu konu hakkında da bilgi verirseniz sevinirim :)
    Mesaj musdy123 tarafından ( 01-10-2012, Saat 17:49 ) düzenlenmiştir.

Aktif Üye yorgun49 isimli üyenin avatarı

Cevap: iOS 6'dan iOS 5.1.1'e dönüş ( Detaylar İçerde )

Alıntı musdy123 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar :)

Telefonumu meraklardan dolayı kendimi tutamayıp iOS 6'ya yükselttim fakat istediğim şeyi bulamadığım için iOS 5.1.1'e görü dönüp JB kullanmayı tercih ettim fakat iTunes'da shift+restore seçeneğiyle sürümü gösterip restore etmeye çalışrıken yazılım çıkartılıyor(extracting software) yüklendikten sonra 3194 hatasını alıyorum ve herhangi bir çözümde bulmuş değilim.SHSH kayıdımda bulunmakta, ayrıca deneme amaçlı gene shift+restore seçeneğiyle iOS 6 yı tekrar yüklediğimde herhangi bir sorun vermeden restore etti.iOS 6 altındaki versiyonlara restore edemiyorum.iOS 5.0.1 olsun iOS 5.1.1 olsun 3194 hatası alıyorum.

Lütfen yardımcı olabilir misiniz ?

**Birde şu iOS 6'ya adam gibi bir jail break gelecek mi ? Untethered başta olmak üzere, tetheredde olabilir ama adam gibi bişey.Gelen JB çok saçma hiç kullanışlı değil o sebebten dolayı sildim JB'yi.Bu konu hakkında da bilgi verirseniz sevinirim :)
    Dostum versiyon düşürmede aldığın hatanın çözümü HOST dosyasını düzenleyerek oluyor die biliyorum ama İOS 6 dan 5.1.1 e Düşürme olayı varmı bilmiyorum

C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts bu adımları izliyerek HOST dosyasına aşağıda yazdığımı ekleyerek bi dene istersen

74.208.10.249 gs.apple.com

Yok kardeşim, bu çözüm olmuyor :) Çözümde denilmez zaten, sanalda da tek çözüm olarak bu görünüyor.

Altın Üye GS_36 isimli üyenin avatarı

Alıntı musdy123 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok kardeşim, bu çözüm olmuyor :) Çözümde denilmez zaten, sanalda da tek çözüm olarak bu görünüyor.
    Slm,Cihazın iphone 4S ise ios 6 dan sürüm düşürme şansın yok SHSH kaydın olsa bile düşüremezsin, ben bu 4S için bütün yolları denedim malesef olmuyor.Diğer cihazlarda deneme şansım olmadı.
    Cevahir var iken pul neye yarar, aczini bilmeyen kul neye yarar, herkes bir yol tutturmuş gidiyor, Mevlaya varmayan yol neye yarar.

Geceler uzundur. Onu uyuyarak kısaltma. Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

Dünyadaki en huzursuz insan, kalbinde hased ve kin olan insandır.

Cihazım iPhone 4 :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)