Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 15 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye

Online Alışveriş Tavsiyeleri

ben düşündüm de hepimiz sonuçta az veya çok online alışveriş yapan kullanıcılarız,bu başlık altında GG vb. gibi sitelerde karşılaştıgımız durumlar hakkında birbirimizi uyarmak,fikir alışverişi yapmak ve mağduriyetleri önlemek için tecrübelerimizi/fikirlerimizi paylaşalım...içinde bulunduğumuz forum ve benzerlerinin misyonlarından birisi de tüketicilerin memnuniyeti için hareket etmeleri diye düşünüyorum.Umarım bu fikrim beğenilir.

Ben daha yeni yaşadıgım bir magduriyeti sizlerle paylaşayım dedim invisible shield konusunda detaylı açıklamalar yaptım.Sizlere tavsiyem ''protech koruma'' adlı GG satıcısından alışveriş yapmamanız çünkü dolandırılmanız büyük bir ihtimal.Kendi paranızla rezil olmak istemiyorsanız bunun gibi firma/satıcılardan uzak durun,ve birşeyi de unutmayın GG'de alışveriş yaparken asla yorumlara ve satıcıların yanındaki yıldızlara itibar etmeyin..

Ben şimdi diğer arkadaşların da tecrübelerini ve fikirlerini paylaşmalarını bekliyorum.

İyi Forumlar!

Aktif Üye

Ynt: Online Alışveriş Tavsiyeleri

ben amazon.com dan yaptım alışveriş. buraya kargoları yok ancak usa dan yakınım geliyor onun adrese verdim siparişimi. ürün 4 gün içinde ulaştı(ücretsiz kargo vardı ancak daha hızlı olması için ayrı ücret ödedim) ürünün nerede, hangi şubede olduğunu, hangi saatte giriş çıkış yapıldığını hem amazonun sitesinden hem de ups sitesinden takip edebiliyorsunuz. tek sorun eğer kargo kapınıza geldiğinde evde değilseniz 2 gün sonra merkeze geri yollanıyormuş. zaten takip edeceğiniz için bu sorunu yaşamayacağınızı düşünüyorum.

ipod touch 2g sipariş verdim inşallah 1g kaptırmazlar yurtdışından benim gibi sipariş vereceklere tavsiye ederim amazonu(en azından kargo ulaşımı konusunda sorun yaşamadım) ürünlerim kısa zamanda elime ulaşacak daha detaylı bilgi veririm

fantazi
    Ziyaretçi

gittigidiyor da sıfır risk sistemi varken nasıl mağdur duruma düştünüz anlamadım bende 4 yıldır gg den alışveriş yapıyorum
    bugüne kadar öyle dlandırma vb. olaylarla karşılaşmıyorum kargonuzu kargocunun yanında açıp zabit tutturun parada zaten siteden havuz hesabıyla gerçekleştiği için bir sorun çıkmıyor aslında

Altın Üye

bende gittigidiyoru 4-5 yıldır kullanıyorum,genelde bi şeyler alıyorum ama sattığım zamanlarda oldu,yani sitenin her türlü prosedürünü,kuralını vs biliyorum,bu konuda herhangi bi sorusu olan bana sorabilir konusunu..
    Sıfır risk sisteminde nasıl dolandırıldığını anlamadım holden,mesela adamın sana anlattığı gibi çıkmamıştır ürün ya da beklediin gibi değildir,adama geri yolla,sitede tekrar paranı hesabına yatırsın.

Bu arada,touch ya da iphone için yabancı sitelerden kılıf,invisible shield vs alanlarda burda paylaşırlarsa,bilgilenmiş oluruz bizde..

Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar bu ilk mesajım,siteyi yeni keşfettim ve çok hoşuma gitti.Emeği geçen herkese teşekkürler....
    Aynı soruyu bende soracaktım arkadaşlar,iphone almayı düşünüyorum,internetten başka da çarem yok.Şimdi sadece resimlere bakıyoruz bu tür sitelerde-hatta bit çoğu orjinal resimlerini bile koymuyor-bu durumda nasıl anlarız iphone nun sağlam olduğunu?? püf noktaları varmıdır.
    -sonuç olarak hiç iphone kullanmadığım için kargo görevlisinin yanında nereye bakacağımı/menüde nerelere girmem gerektiğini bilmiyorum.Yardım edebilirmisiniz..???
    Ayrıca tavsiye edebileceğiniz bir satıcı varmı? Mesela sizde o kişiden almışsınızdır memnun kalmışsızındır,tavsiye edebiirsini tabi bunu yazmak yasaksa kusura bakmayın göremedim şimdiden teşekkürler....

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)