Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye

***iphone 3gs kullanılablir hale getirme***

arkadaşlar elimde iphone3 gs cihaz var yurt dışından alındı
    şuanki ver 4.2.1
    baseband 5.15.4 :(
    ve yeni botroom :(
    shs kaydı varmı yokmu bilmiyorum şuan cydia yüklü değil telefonda büyük ihtimal alınmamıştır

pasaport kaydınıda bugün yaptım yarın veya öbürgün telefon açılacak ama kullanmam için unlok yapmam lazım

şimdi 6.15 basebandına yükseltmeden kullanılabilir bi hale gelirmi bu cihaz yada eski versiyon falan yükleyip

yok eğer base band yükseltmekten başka çare yoksa kısaca uygulayacağım adımları yazarmısınız inş şarj sorunu ve gps sorunu olmaz gps e hadi katlanırım ama şarj veya şebeke sorunu olursa çok kötü olur geri dönüşü yokmuş çünki

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Cevap: ***iphone 3gs kullanılablir hale getirme***

Sorunun icinde cevapları da yazmışsınız ama ben boşlukları doldurmaya çalışayım...

Maalesef suan bulunduğunuz baseband için unlock yok.
    Shsh kaydınız olsa bile ve alt sürümlere düşürseniz bile baseband'i dusuremezsiniz.. Dolayısıyla unlock bakii kalacaktır.
    06.15 ile ilgili olabilecek sıkıntılardan da haberiniz var. Bilemiyorum ne kadardır unlock bekliyorsunuz ama sizin yerinizde ben olsaydım biraz daha beklerdim ya yazılımsal ya da gevey Türünde bir ürün çıkabilir.. Yapacağınız işlemin günahı da sevabı da size ait. Dolayısıyla kararı da siz vereceksiniz.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Aktif Üye

cevap için teşekkürler uzun süredir beklemiyorum ama 10 15 gün oldu amma meşakatliymiş bu iphone işi :)

ben dayanamayıp 6.15 e geçicem sanırım ama ilerde 6.15 ten geriye dönüş mümkün olur gibime geliyor olmazsada yapacak bişey yok ama çok kişi bu olayı bekliyor kimse uğraşmıyor bununla alakalı demekki herkes iphone 4 üzerine yoğunlaşmış anlaşılan

gps ten vazgeçtim ne yapiyim kullanayım cihazı bari aldık bi ton para verip :(

Aktif Üye

bugün telefonu 5.15.4 ten 6.15 basebandına yükseltip unlock yapmayı düşünüyorum takıldığım nokta şuki sitede 6,15 basebandtlı custom fw 4.2.1 blamadım
    sırasıyla ne yapmam gerektğini yazarmısınız

unthered 4.2.1 ver 6.15 basebantlı bi iphone 3gs yapmak istiyorum başka çare yok zaten :(

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)