Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

iphone 3G nasıl hard format benzeri bir temizlik yapabilirim

arkadaşlar iphone 3G kullanıyorum hattımın gprs servisi açık E işareti ekranda görünüyo ama safari veya başka bir programla bağlanamıyorum benim istediğim programlar rehberler değişen sistem ayarları vs herşeyi nasıl silebilirim acaba format gibi bir yol varmı acaba. yardımcı olursanız sevinirim.

Misafir.
    Ziyaretçi

Ynt: iphone 3G nasıl hard format benzeri bir temizlik yapabilirim

itunes üzerinden restore ediniz cihazınızı

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Benzer Konular

1. [Firmware Update-Restore] format sonrası telefonum açılmıyor ne yapabilirim?
    Konuyu Açan: yitiksevdalar, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 8
    Son Mesaj : 14-01-2014, 11:52
  2. [iTunes - Multimedia] İnternetsiz makinada nasıl sync yapabilirim?
    Konuyu Açan: caster, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 7
    Son Mesaj : 30-12-2010, 18:24
  3. [iTunes - Multimedia] veriler silinmeden nasıl yükleme yapabilirim?
    Konuyu Açan: Faruk-0618, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 8
    Son Mesaj : 08-10-2010, 20:10
  4. [Firmware Update-Restore] 3.Nesil 32 GB İpod Touch Fwsi 3.1.3 nasıl 3.1.2 yapabilirim
    Konuyu Açan: dalkhanas, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 06-03-2010, 22:10
  5. [Sim Kart - Telefon] İphone 3g de operatör logosunu nasıl yapabilirim [Çözen: allerjik]
    Konuyu Açan: xxddpp, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 26-11-2008, 14:37