Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Kesin Cozum Iphone`a istediginiz Melodiyi Yuklemek Cok Basit

Arkadaslar ben bugun denedim ve sonuc basarili.. Anlatim uzun gelebilir gozunuze ama uygulayinca cok da uzun olmadigini goreceksiniz.
    Oncelikle kullandigim program itunes 10 ve iphonebrowser 1.9.3.0
    isletim sistemi Windows 7 ultimate, uygulanan telefon iphone 4 ver. 4.1

Oncelikle bu programlari pc`nize yukleyin

itunes 10
    iphonebrowser 1.9.3.0

1.ADIM

itunes i acin ve melodi yapmak istediginiz sarkiyi soldaki ve en ustteki music klasorunun icine atin..

2.ADIM

Sarkinin uzerine gelip sag tusla tiklayin ve ` GET INFO ` ya tiklayin. Acilan yeni pencerede ustten 5. bolum olan ` OPTIONS ` sekmesine gelin.. burada sarkinizin istediginiz bolumunu secebilirsiniz..` start time `ve` stop time `yazan yerden tabiki dakika ve saniyeleri belirledikten sonra centik atmayi unutmayin.. burda isiniz bittikten sonra` OK `diyin

3.ADIM

Sectigimiz sarkinin uzerine sol tusla 1 kere tiklayin ve ust menudeki Advanced yazan yere girerek` create AAC version ` a tiklayin. oraya melodiniz olan muzigi eklicek. eklenen yeni muzigin uzerine gelip sag tiklayin `Show in Explorer` a gelip yeni yaptigimiz dosyanin bulundugu klasore geliyoruz. Burdaki islem dosya uzantisini iphone a uygun olacak dosya uzantisiyla deistirmek. mevcut uzanti .m4a siz .m4r olarak deistirin. Muhtemelen dosya uzantilari gizli ve siz goremiyorsunuz ve deistiremiyorsunuz normal olarak. Hemen onu da tarif edeyim ( windows gezgini, Duzenle, Gorunum, bilinen dosya turleri icin uzantilari gizle centigini kaldirin.) simdi gorebilirsiniz.

4.ADIM

Artik son adimdayiz, Iphone umuzu pcmize baglayip iphonebrowser i calistiriyoruz.
    program aciinca biraz bekleyin. daha sonra ust menuden` Goto Location` sekmesine tiklayin orda` Ringtones ` yazan yere tiklayin sizi melodilerin bulundugu klasore goturucek. ve artik tek yapmaniz gerekn sey hazirladiginiz melodiyi surukleyip o klasorun icine atmak.. artik melodiniz hazir kullanabilirsiniz.. silmek isterseniz de iphonebrowser yardimiyla o klasore giderek ordan silebilirsiniz.

KOLAY GELSIN
    Mesaj evolution007 tarafından ( 27-02-2011, Saat 14:26 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye KaleXitus isimli üyenin avatarı

Re: KESIN COZUM Iphone`a MELODI YUKLEMEK COK BASIT

iphonebrowser kullanıyorsan telefonun jailbreaklidir. cydia'dan unlimtones indir. telefonun içinden aç programı ve telefondaki müziklerden bir tanesini seç. Make a ringtone de ve 40 sn süre sınırlamanda olmasın ;)

Ayrıca başlığınızı küçük harflerle değiştirirseniz daha şık durur. Az sonra yöneticilerde uyarır.
    Mesaj KaleXitus tarafından ( 27-02-2011, Saat 10:02 ) düzenlenmiştir.
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır. Zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. "Peyami Safa"
    ‎"Damnant quod non intelligunt." (Anlamadıkları şeyleri kınarlar.) [Latin Atasözü]
    iPhone 3GS 16GB ver: 5.1.1 JB iPhone 4 32GB ver: 5.1.1 JB

Yeni Üye

Cevap: Re: KESIN COZUM Iphone`a MELODI YUKLEMEK COK BASIT

bu yontemle 40 sn. sinirlamasi yok istedigin uzunlukta olabiliyor. Ilk defa konu actigim icin kurallari bilmiyorum, kuculturum sorun degil

Altın Üye CASUA isimli üyenin avatarı

Cevap: Kesin Cozum Iphone`a istediginiz Melodiyi Yuklemek Cok Basit

Arkadaşım bu kadar uğraşmana gerek yok,iPhone ringtone maker ile zil sesini yap,en sorunsuz ve iyi olan iFunBox ile de yaptığın ringtoneları içine at hepsi bu kadar iTunes üzerinden o kadar uğraşmanıza gerek yok...
    C.A.S.U.A
    iphone 5 16GB İOS 7.0.4 iPadMini Retina Dısplay wi-fi 32GB İOS 7.0.4
    iphone 4 S 16GB İOS 5.1.1

Yeni Üye

Cevap: Kesin Cozum Iphone`a istediginiz Melodiyi Yuklemek Cok Basit

Alıntı CASUA isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu kadar uğraşmana gerek yok,iPhone ringtone maker ile zil sesini yap,en sorunsuz ve iyi olan iFunBox ile de yaptığın ringtoneları içine at hepsi bu kadar iTunes üzerinden o kadar uğraşmanıza gerek yok...

Ben sadece bir alternatif sundum illaki kolay yollar var.. tesekkur ederim yorumunuz icin..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)