Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye lakin1907 isimli üyenin avatarı

iPad ve ip4 SHSH kaydı

3.2.2 jb li iPadim ve 4.1 jbsiz ip4 üm var.
    iPad için artık her şey çok geç biliyorum 3.2.2 için shsh kaydı alınmıyor artık peki iPadimi restore etsem direk 4.3 mü yüklenir? Ya da bi şekilde mesela 4.1 e yükseltip onun shsh ını alabilir miyim?
    Aynı şekilde ip4 için de en mantıklısı nedir acaba şu anda direk kayıt alabilir miyim?Yoksa yükseltmem mi lazım?
    iPadin ve ip4 ün var hiçbir şey bilmiyorsun dediğinizi duyar gibiyim fakat yeni aldım ondan böyle :)

Gümüş Üye iSylar isimli üyenin avatarı

Cevap: iPad ve ip4 SHSH kaydı

siz tinyumbrellaya girin 2 cihaz içinde alabildiğiniz shsh kayıtlarını alır zaten kendisi. SHSH kaydı almak için o süümün yüklüolmasına gerek yok olan kayıtları alır. iphone için en mantıklısı greenposi0n limera1n veya redsnow ile jbyi yapıp temiz temiz kullanmaktır. ipadide restore ederseniz 4.2.1 yüklenir o süüm içinde şuanda tethered jb var isterseniz 4.2.1e güncelleyip kullanabilirsiniz.
    Not: 4.3 henüz yüklenmez şimdilik nede olsa BETA

Gümüş Üye cem tanriover isimli üyenin avatarı

Alıntı lakin1907 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    3.2.2 jb li iPadim ve 4.1 jbsiz ip4 üm var.
    iPad için artık her şey çok geç biliyorum 3.2.2 için shsh kaydı alınmıyor artık peki iPadimi restore etsem direk 4.3 mü yüklenir? Ya da bi şekilde mesela 4.1 e yükseltip onun shsh ını alabilir miyim?
    Aynı şekilde ip4 için de en mantıklısı nedir acaba şu anda direk kayıt alabilir miyim?Yoksa yükseltmem mi lazım?
    iPadin ve ip4 ün var hiçbir şey bilmiyorsun dediğinizi duyar gibiyim fakat yeni aldım ondan böyle :)
    Bildiğim kadarıyla iPad için 4.1 iOs yok ama siz gene de bir deneyin Şakayı geçelim. Bende de iPad var 4.2.1 yükleyip jb yap bence yeterli olur. ve alabilirsen tinyumbrella ile SHSH kayıtlarını(iki cihazında) alın, iOs 4.3 kapıdadır. 1 hafta sonrası bile çok geç olabilir.
    Lütfen imzanızı forum kurallarına uygun olarak düzenleyiniz...

Aktif Üye lakin1907 isimli üyenin avatarı

Re: Cevap: iPad ve ip4 SHSH kaydı

Alıntı iSylar isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    siz tinyumbrellaya girin 2 cihaz içinde alabildiğiniz shsh kayıtlarını alır zaten kendisi. SHSH kaydı almak için o süümün yüklüolmasına gerek yok olan kayıtları alır. iphone için en mantıklısı greenposi0n limera1n veya redsnow ile jbyi yapıp temiz temiz kullanmaktır. ipadide restore ederseniz 4.2.1 yüklenir o süüm içinde şuanda tethered jb var isterseniz 4.2.1e güncelleyip kullanabilirsiniz.
    Not: 4.3 henüz yüklenmez şimdilik nede olsa BETA
    Şimdi taktım iPadi save shsh dedim bi dk geçti sonra şu çıktı:

Saved shsh's for iPad
    3.2.2
    4.2.1
    4.2b3

Bu 4.2 ve 3.2.2 için shsh'ım alındı mı demek oluyor?Hani bitmişti bu shsh olayı 3.2.2 için artık çok geçti? :)
    Bir de nereye kaydetti acaba shsh ları? Laptop format atmam gerek onları kopyalayayım bir yere :)
    Yardımlarınız için teşekkürler rahatladım shsh konusunda.
    Mesaj lakin1907 tarafından ( 15-01-2011, Saat 17:21 ) düzenlenmiştir.

Gümüş Üye iSylar isimli üyenin avatarı

biz 3.2.2 alamazsınız demedik :) shsh dosyaları bilgisayarda hostss dosyalaının oldugu yerde olur ama kaydetmeye gerk yok. Formatan sonra tekrar tinyumbrella ile save all shsh derseniz bilgisayara tekrar kaydeder sonuçta cihazla bağlantılı bir işlem bu:) korkmayın ben denedim:)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)