Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

iPhone/iPod - windows live messenger | SORU.

Merhaba,

iPod'uma kurduğum windows live messenger'ı kullanıyorum uzun bir süredir, memnunum gayet güzel çalışıyor. Fakat bir yerde takıldım, ayarlarına baktım her şeyine baktım bulamadım. Var mıdır, yok mudur bilmiyorum. Sizlere sormak istedim.

messenger açıkken home tuşuna bastığımda direk olarak oturum kapanıyor. Bunun bir ayarı yok mu? menüde dolaşıyoken, nette dolaşıyorken msn'in kapanmamasını istiyorum?

Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca arama yaptım ve bulamadım. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar.

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Cevap: iPhone/iPod - windows live messenger | SORU.

O programın öyle bir özelliği yok diye biliyorum. Beejive yada im+ gibi msn uygulamalarında dediğiniz özellikler mevcut ve push özelliğide var. Beejiveyi tavsiye ederim güzel bir uygulama.

Yeni Üye

eBuddy'de falan da vardı gibi hatırlıyorum ben. ama bu messenger daha kaliteli daha güzel özelliklere sahip gibi geliyor bana, arayüz bakımından falanda. eğer bahsettiğim özellik yoksa çok saçma. büyük hayal kırıklığına uğrarım.

Yeni Üye TolgANL isimli üyenin avatarı

Alıntı thestorm isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

iPod'uma kurduğum windows live messenger'ı kullanıyorum uzun bir süredir, memnunum gayet güzel çalışıyor. Fakat bir yerde takıldım, ayarlarına baktım her şeyine baktım bulamadım. Var mıdır, yok mudur bilmiyorum. Sizlere sormak istedim.

messenger açıkken home tuşuna bastığımda direk olarak oturum kapanıyor. Bunun bir ayarı yok mu? menüde dolaşıyoken, nette dolaşıyorken msn'in kapanmamasını istiyorum?

Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca arama yaptım ve bulamadım. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar.
    Cihazin ayarlar bolumunde "Bildirimler" bolumunun acik ve bu bolum icindeki Messenger programinin ayarlarininda acik olmasina dikkat edin..

Messenger programinin "arkadaslar" bolumune geldiginizde, ekranin en ust, sag tarafina bakarsaniz orada isminizi gorursunuz.. Isminizin ustunu tikladiginizda
    5 secenek gelir size..oradan cikis yapabilirsiniz..
    Mesaj TolgANL tarafından ( 14-09-2010, Saat 19:55 ) düzenlenmiştir.
    ...ÖŁüм ѕıcáк кáяsıŁıуоя βέиi.! Sáикі έŁvέđà điyέсέģiм siмđi...

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Alıntı TolgANL isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihazin ayarlar bolumunde "Bildirimler" bolumunun acik ve bu bolum icindeki Messenger programinin ayarlarininda acik olmasina dikkat edin..

Messenger programinin "arkadaslar" bolumune geldiginizde, ekranin en ust, sag tarafina bakarsaniz orada isminizi gorursunuz.. Isminizin ustunu tikladiginizda
    5 secenek gelir size..oradan cikis yapabilirsiniz..

Ama arkadaş çıkış yapmak istemiyor ki aksine çıkmasın istiyor ana menüye döndüğünde de... En azından ben öyle anladım :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)