Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 15 sonuçtan 1 ile 5 arasýndakiler gösteriliyor.
    Hiperaktif Üye
    Bulunduðu Yer
    sivas

en büyük yara: Aþk Acýsý

ahh ahh kaç gündür içime attým herseyi hayattan koptum resmen sebebi insafsýz bir kýz. bený yarý yolda býrakýp gýttý. sýmdý bu da nerden cýktý dýyeceksýnýz anlatýyým.
    çok sevdýgým býr kýz vardý o kadar cok sevýyordum ký 7 sene boyunca platonýk ask yasadým taa ki ona açana kadar. 2 sene boyunca cok guzel býr ýlýskýmýz oldu. ýlk kez bený mayýs ayýnda terk ettý sebebý beným baska býr kýza pesýmý býrak ben sený sevmýyorum diye mesaj atmamdý. buna aylarca yalvardým hýc sucum gunahým olmadýgý halde gururumu ayaklar altýna aldým. ona onlarca sarký besteledým. gunlerden býr gun sývasta cok yaðmur yaðdý. ve ben unutamadýgým ýcýn evlerýnýn onunde saatlerce bekleyýp ýslandým bu geldý yanýma ve sený sevmýyorum býrak artýk dedi. ben hayattan kopmustum. zaten ustum basým ýslandý sýrýlsýklam oldum. caddelerde sokaklarda kýmseler yoktu bense usul usul yuruyup aðlýyordum. sonra abdest aldým bi camýde aksam namazýmý kýldým ALLAH C.C dualar ettým. ve duam þöyle oldu ALLAH ' ým benim hakkýmda en hayýrlýsý ne ise sen öyle eyle diye. ertesý gunlerde öðrendým ki bu baska býrý ýle cýkýyormus. ben bi daha vuruldum. neyse sonra bunlar ayrýlmýs ve býr arkadasým sayesýnde tekrar beraber olduk. ama eskýsý gýbý deðýldý cunku anlýyordum bený sevemýyordu ben ise hala ýlk gunký gýbý sevýyordum. tatýle cýkmýstým bu bený aradý beným aýleme karsý sorumluluklarým var bu yuzden ayrýlmalýyýz dýye ben tamam dedým aðlamaya basladým sonra mesajlastýk ve yaptýgýnýn doðru olmadýgýný anlattým. tekrar beraber olduk. sivasa gelýnce ýlk gelýr gelmez bunla bulustum yuruduk ama sevgýlý tavrý yoktu bunda . sonra bana býr cocuk ýle konustugunu ve cocugun buna teklýf ettýgýný soyledý ben afalladým nasýl yaný bana nýye soylemedýn dedým. sustu. sonra telefonunu aldým baktým ana tanýmadýgým erkeklerýn mesajlarý. o kadar ýcým yandý ki yeter artýk bitti dedim. daha sonra bunla konusuyorduk yýne. ben aþýrý uzgundum ama bunu her gun yolda gezerken arkadaslarým goruyor bana soyluyorlardý bende kahroluyordum. bu muydu sevgýsý neden dýye soruyordum kendýme.sonra buna mesajlar attým cevap yazmadý caldýrdým acmadý. sonra sana onemlý býrsey dýyecegým dedým bana soyle ne var dedý. bensýz mutlu musun dedým o da bu muydu onemlý sey dedi. sonra ben cok aðladým felan dedým o da ben de zamanýnda cok aðladým dedý. sonra ben senýn göz yaþlarýn nedir kii ben arkamda bir deniz býraktým dedým. o da yeter oguz konusamayacagým dedý. aksam oldu mesajlar attým yýne cevap yok ALLAH ALLAH dedým ýyý nýyetýmle sanýrým mesgul ya da banyoda dedým sonra evlerýný aradým telefona o cýktý ve hemen kapattým telefonu o kadar kotu býr durumdaydým ký. olum býle acýmý dýndýrmezdý. snra facebooktan bunu acýk oldugunu gordum sorduým neden boyle yapýyorsun dýye o da dedýký alýsmalýsýn bený unutmalýsýn dedý. bende bensýz mutlusun dedým cevap yazmadý. suan baska býr kýz ýle cýkýytorum onu unutabýlmek ýcýn ama olmuyor oyle býr acýký kalbýme her nefeste saplanýyor. hem cýktýgým kýzada yazýk edýyorum cunku onu hala unutamýyorum. belký aranýzda tecrubelerý olanlar vardýr yardým ederse cok sevýnýrým somdýden ALLAH C.C sýzlerden razý olsun

Tecrübeli Üye

Ynt: en büyük yara: Aþk Acýsý

üzüldüm kardeþim senin adýna bu kýz meseleleride hep acýklý oluyor be.. Yaþ kaç?

Hiperaktif Üye
    Bulunduðu Yer
    sivas

16. ama hiç hakketmedým. ben onu herseyden çok sevdým o ýse deðerýmý býlemedý. ama býr turlu unutamýyorum

Tecrübeli Üye

olmayýnca olmuyor be kardeþim klasik biþey söyliycem ama senin için üzülmeyen biri adýna üzülmeye deðmez..
    herkesin hayatýnda çok sevdiði insanlar oluyor unutamadýðý kiþiler oluyor ama zamanla geçiyor hepsi hiç merak etme. Tabikide aþýk olduðun için bunu reddetceksin unutmýycam diceksin ama zamanla soðursun o insandan yani sana deðer vermeyen bi insaný daha ne kadar sevebilirsin ki? bunu ancak sana deðer veren seni seven birini bulunca anlarsýn ve unutursun o insaný. Böyle bi insaný bulmak zaman alýr sen kafana takma

Hiperaktif Üye
    Bulunduðu Yer
    sivas

ALLAH C.C razý olsun haklýsýn. giden gitmiþtir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)