Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 17 sonuçtan 1 ile 5 arasýndakiler gösteriliyor.
    Altýn Üye alizey isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ksk

Cool Alizey Kim Yaa???

Adým ali kýz arkadaþýmýn adi zeynep. oyüzden kullanýcý adým böyle.izmirden katýlýyorum aranýza þimdi gelelim enönemli konuya
    Cihazlar
    • Ýpad 32 gb wifi+3g , ipod touch 2g 8gb , Macbook air

Ve bende gururlandýðým bir olayý anlatmak istiyorum benim bir kuzenim var adý ***** (kýzar bana þimdi herkeze adýmý söylüon kiþisel bilgilerimi ifþa ediyon die :) ) onun da ipod touch 2g 8gb si varmýþ bilmiodum (5 senedir arkadaþýz hangi cihazý olduðunu bilmiyorum böyle arkadaþ olmaz olsunn) masanýn üstünde gördüm kendi cihazým zannedip aldým þifeyi girdim baktým olmuyo hemem bilgisayara baðlladým pass romever lle kýrdým ama ipodu açýnca benim olmadýðý ortaya çýktý kimin lan bu dedim:) baktým etrafa kimse yok ama ipoda dulce 1.2(furkan arakadaþýmýzýn) temasý yüklenmiþ ve jb li þok oldum ben fotoðrflara baktým bizim ***** deðilmi lan bu dedim:) bi bakatým aþaðýya iniyo hemen kapattým cihazý ipod jb limi dedim evet dedi nerden yaptýn dedim bi arkaadaþýn bi üyeliði i kaynaktan yaptým dedi Hala þokum ben yaa iþin en komiði de sitenizi baþka siteden öðrendim ipodu ilk kez jb ediyodum aman biþii olmasýn eþlðiðinde ipod kýrýldý fakat sitede resimler vardý baktým üstünde itouch kaynak yazýyo ben de girdim sitee ikaynak çýktý noluyo yaa eþliðinde 9-10 defadenedim sonra çaktým ikisinnin ayný site olduðunu:)
    Turkce klavye kullanmiyorum , imla hatalarimi gormezden gelebilirseniz iyi olur.

Yasaklandý

Cevap: Alizey Kim Yaa???

hos geldýn dostum

Altýn Üye alizey isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ksk

hoþ bulduk
    Turkce klavye kullanmiyorum , imla hatalarimi gormezden gelebilirseniz iyi olur.

Misafir.
    Ziyaretçi

bende diyordum kim bu ya hayret biþey hoþgeldin ali

Tecrübeli Üye

Kuzenin ve 5 sendir tanýyorsun ve arkadaþýn ?
    Hoþ geldin. Ýzmir'in neresinden ?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)