Toplam 4 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 17 sonuçtan 6 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye salgurbey isimli üyenin avatarı
    Görmen icin Terminal kullanmasini ögrenmelisin.
    iPhone+Dreambox

Hiperaktif Üye iOzbrk isimli üyenin avatarı

Cevap: Ubuntu 10.04'te iPhone

nasıl yani
    Hangi komutları girmem gerek ?
    Bugün yine kıyamadım sahili kanımla boyamaya
    O denli asil, o denli sessiz
    Yükü tekneler gemiler, Göz yaşları can alan seller olsa da
    Tek başına çaresiz...
    Özberk Akbaş 17/08/2010

Yeni Üye

hocam ubuntudan hackerlar faydalanmaz :) ubuntu profesyonel olmayan kullanıcı dostu bir linux türevidir. (debian ve ailesi mandriva suse gibi versiyonlar tercih edilir am aözellikle debian)
    ayrıca ios (mac) ve linux ayrı çekirdek gelişimlerine sahiptirler...
    ubuntuyla iphone u rahat eşleştirirsin he olmadı yapamıyormusun (ki kolay yapman gerek terminalsiz halloluyor artık ubuntu üstünden paketlerini update edince) ubuntuya virtualbox ile kur bir sanal performance xp prof.. onun üzerine bağla iphonu .. ben mandriva kullanıcısı ve aynı zamanda gönüllü geliştiricilerindenim virtualbox ile şuan windows 7 den yazıyorum bu yazıyı ve iphone buna bağlı..ama sen illede ubuntu yalnız ubuntu dersen sana her şekild eyardımcı olacak kaynaklar gösteririm ve şahsen yardım etmeye çalışırım vaktim yettiğince
    Mesaj BLACKMILK tarafından ( 14-10-2010, Saat 16:52 ) düzenlenmiştir.

Gümüş Üye salgurbey isimli üyenin avatarı
    ubuntudan hackerler faydalanir ve gayet profosyonel olanlar kullanir, yazmis olduklarin kendi kendiyle cakismaktadir, Debian ve Ubuntu ufak tefek seyler haric birbirinin aynidir, Saten ubuntu ve debian deb sistem sistem cekirdegi üzerinde calisirlar.
    iPhone+Dreambox

Yeni Üye

Alıntı salgurbey isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ubuntudan hackerler faydalanir ve gayet profosyonel olanlar kullanir, yazmis olduklarin kendi kendiyle cakismaktadir, Debian ve Ubuntu ufak tefek seyler haric birbirinin aynidir, Saten ubuntu ve debian deb sistem sistem cekirdegi üzerinde calisirlar.
    dostum biri gonome arayüz terminal ağırlıklıdır biri kde ara yüz ağırlıklıdır... biri son kullanıcıya hitap eder biri sistem bilgisi olanlara... istersen kendisi sitelerinde de bu bilgiya ulaşa bilirsin ve ayrıca KABAK gibi geliştici olarak ismim yazmaktadır MANDRİVA da.. :) ubuntu birtek hack için kullanılırsa live olarak kullanılır oda çekirdek ağdaşını açık özneç live yapılırsa.. ve senin dediğinden yola çıkarsak tüm linux ların çekirdeği aynıdır sadece katılaşım ve gelişim süreçlerinde 3-4 ana kola ayrılır onlarda yine bir çok iş için olan ubuntu patyy kubuntu lindows vs...vs.. gibi alt kollara ayrılır... sen hacker tanıyorsan o ubuntu kullanıyorsa o ayrı bir durum ama genelleme yapıp hacker lar kullanıyor dersen ben buna yok derim :) çünkü xp de w7 de bilmem nede kullanan bir çok hacker vardır şahsi olayla rbunlar yani... iphone için birşey söylersen tartışamam çünkü çok yeniyim sistemini çözmek gibi bir derdim de yok zaten sadece kullanıcısı olacamalma amacımda basit kullanımlı ve güzel ciha zolmuş olduğundan... ama linux ve windows için bunlardan ekmek kazandığım ve dediğim gibi bilindik simaları olduğum için tartışırım..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)