Toplam 89 Sayfadan 40. Sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu
Toplam 445 sonuçtan 196 ile 200 arasındakiler gösteriliyor.
    Tecrübeli Üye

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu

author=farangil link=topic=14489.msg113357#msg113357 date=1268172346]
    hocam eline sağlık gerçekten çok müthiş bi çalışma umarım devamı gelir gerçekten telefonun tarzını değiştiren temalar çalışmışsınız ALLAH razı olsun tekrar iphone aldığım için çok mutluyum sizden ricam olacak aslında sık sorulan sorulara yazmışsınız ama www.weather.com'a giriyom sivasın kodunu bulamıyorum o kod nerde yazıyor acaba ingilizce bilmediğim için baya bi aradım bulamadım teşekkür ederim..
    sehri bulduktan sonra yukaridaki adres kismina bak goreceksin;))

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarı

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

Buyur kardeşim "Sivas: TUXX0034" takıldığınız yerleri sorabilirsiniz.

Yeni Üye

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

vallaha nediyim ALLAH razı olsun zamanında önceki iphonum içinde sizden yardım almıştım sayenizde iphonun ciğerini öğreniyoruz çok teşekkürler

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarı

Bir şey değil, hoş geldiniz. Sizin gibi emeğe saygı gösteren arkadaşları aramızda görmek bizim açımızdan da mutluluk verici. :)

Yeni Üye

dbar temaları müthiş. öncelikli olarak verdiğiniz emeğe çok çok teşekkürler. bende ipod touch 3g kullanıcısı olarak hemen tüm temalara bayıldım. özellikle v4 ve v10 çok güzel olmuş. ama ufak bir sorunum var. tahminimce temalar iphone için yapıldığından; hangi temayı uygularsam uygulayayım alt kısımdaki yazılar ya gözükmüyor, ya da takvim vs. gibi şeylerin üzerinde kalıyor. bunu düzeltmenin bir yolu var mı? anlattığınız biçimde tüm ikon paketleri ile denedim ama sonuç değişmiyor. tema üzerinde ikonların yerleşimini değiştirmenin bir yolu var mı? ipodun ekranı( ya da çözünürlüğü) daha büyük olduğundan problem oluyor tahminimce.

eğer kolay yoldan bu temaları ipod touch için modifiye etmenin yöntemi varsa bilgi verebilirseniz çok güzel olur. özellikle bir tane örnek olarak yapılsa ben diğer temaları ipod touch uyumlu hale getirebilirim. yine de bu temalar için çok teşekkürler

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 10 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 10 misafir.)