Toplam 89 Sayfadan 14. Sayfa BirinciBirinci ... 412131415162464 ... SonuncuSonuncu
Toplam 445 sonuçtan 66 ile 70 arasındakiler gösteriliyor.
    MoDaMinE
    Ziyaretçi

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu

Kullanabilirdiniz demek istedin herhalde abi :) butun temalar cok guzel ugrastigina cok fazlasiyla degmis emegine gozune saglik :) bu tema digerlerinden daha da orjinal duruo sanki =) kedinin cigere baktigi gibi bakmasak da paylasma imkanimiz yok mu hic :))

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarı

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

Kendime yenisini düzenleyince paylaşırım belki.

Ya ikonlar hazır değil, sadece kendi kullandıklarımı düzenledim, şimdi uğraşmak istemiyorum daha fazla, zaten diğer kısımları ayarlamak bayağı sürdü. Ayrıca dediğim gibi belli arkadaşlar dışında fazla ilgi yok, hee eğer kullanmak isteyenler kendini belli ederse o zaman uğraşırız tabii ki. :)

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu

Kedimi belli ediyim hemen bn o zamn :) simdik abi soyle oluyorki butun bu konudaki paylastigin temalari indirdim arsivime ekledim ayrica bide facede yazmistim simdi ipoddan bakamadim karli bi resim vardi bide onun yaninda bitane daha farkli wallpaperli artist resmi olan vardi onunda linkini paylasmak mumkunmu die :)
    cok iyi anliyorum ugrasmasi cok yoruyordur allah bol bol sabir ve saglik versin sizlere :))

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarı

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

Peki seni yazdım o zaman listeye :)

Bu arada bahsettiğin tema farklı bir tema değil. dBar 10 v1 temasının, sadece arkaplanı değişik o kadar. Yani arkaplanı karlı olanla, senin sorduğun aynı tema.

Duvar kağıdı yaptığım resmi de koyayım o zaman, isteyen istediği gibi kullansın. :)

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Cok iyi oldu cok tesekkur ederim resim icin yarin hemen onu eklicem duvar kagidi olarak digeride guzel ama boyle daha bi farkli durmus :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 17 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 17 misafir.)