Toplam 89 Sayfadan 61. Sayfa BirinciBirinci ... 1151596061626371 ... SonuncuSonuncu
Toplam 445 sonuçtan 301 ile 305 arasındakiler gösteriliyor.
    MoDaMinE
    Ziyaretçi

Cevap: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

indirdiğiniz dosyada ki
    dBar_10__iKaynakcom_Versiyon_\dBar 10 (iKaynak.com Versiyon)\Widgets\Configs dizinindeki

Weather-Config.js isimli dosyayı not defteri şeklinde açında aşağıdaki kodlar gelecek karşınıza;

var stylesheetWall = "Bottom-(White)"

var iconSetWall = "stardock"

var iconExtWall = ".png"

var iconSetLock = "stardock"

var source = "yahooWeather"

// var locale karşısına weather.com adresinden bulunduğunuz şehri aratıp, şehir kodunu yazmanız gerekiyor. Detaylı bilgi için iKaynak.com adresini ziyaret ediniz.
    var locale = "TUXX0052" // İstanbul için; TUXX0014 , Ankara için; TUXX0002 , İzmir için; TUXX0015

var isCelsius = true

var useRealFeel = false

var updateInterval = 30

kırmızı ile işaretlediğim yere kendi ilinizin kodunuzu gireceksiniz. Açıklamada verilmiş iller var İstanbul için; TUXX0014 , Ankara için; TUXX0002 , İzmir için; TUXX0015 eğer bunlardan biriyse tırnak içindeki kısıma bu kodalardan size ait olanı gireceksiniz.

Hiperaktif Üye WaGrAnT isimli üyenin avatarı

Cevap: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

Cydia'dan; "WinterBoard", "Five-Column SpringBoard", "Five Icon Dock" ve "Categories" uygulamalarını arayıp kuruyoruz. da ben çok acemi olduğum için bunu nasıl yapacağımı da bilmiyorum :S

MoDaMinE
    Ziyaretçi

http://www.ikaynak.com/forum/84-vide...-anlatimi.html bu konuda cydia nın nasıl kullanıldığı var dikkatlice izlerseniz sorununuzu çözebilrsiniz ;)

Altın Üye ArnBien isimli üyenin avatarı

Şu dbar'a bir ben alışamadım illumite'dan vazgeçemiyorum bir türlü

Yeni Üye

BEYLER BEN WinterBoard, Five-Column SpringBoard,Five Icon Dock" KURDUM. Categories I İNDİRİRKEN HATA VERİYO İNDİRMİYO POSIX : Operation Timed Out diyo :S buna ne yapabiliriz bi yardımcı olurmusunuz?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 4 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 4 misafir.)