Toplam 20 Sayfadan 11. Sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 99 sonuçtan 51 ile 55 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Ynt: Ücretsiz Uygulamaları Yükleme Yöntemleri

Yetkili arkadaşlarım ben bunu forumda göremedim, belki gözden kaçti, belki bilinmiyordur.
    Ben nacizane bir yöntem buldum kırılmış uygulama/oyunları yüklemek için. Belki bir arkadaşımın yararına olur yazdıklarım. Hatta eklenirse uygulama yükleme yöntemlerine sevinirim (eğer yoksa tabi)

Bu kablosuz ağı olmayanlanlar ya da herzaman bulamayanlar için. (Hoş bende var ama neyse...)

Yüklü olması gereken programlar Installous(Iphone/Itouch'ta) Iphone Browser(bilgisayarda).
    .ipa dosyalarını Iphonunuzda /var/mobile/library/Downloads atarsanız uygulama Installous'un downloads kısmında görünmekte ve direk oradan yüklenebilmekte. Bence çok basit bir yöntem ben bunnu keşfettim, bunu kullanıyorum. Daha 2 gündür Itouch'ım var umarım daha yeni şeyler de keşfedeceğim:)

Düzeltme: Forumda varmış:)
    http://www.ikaynak.com/forum/ipa-uza...me-t930.0.html

Editör by_hope isimli üyenin avatarı

author=3rm@N link=topic=1943.msg38094#msg38094 date=1243459191]
    [SORU DEĞİL PAYLAŞIM!]

Yetkili arkadaşlarım ben bunu forumda göremedim, belki gözden kaçtıi belki bilinmiyordur.
    Ben nacizane bir yöntem buldum kırılmış uygulama/oyunları yüklemek için. Belki bir arkadaşımın yararına olur yazdıklarım. Hatta eklenirse uygulama yükleme yöntemlerine sevinirim (eğer yoksa tabi)

Bu kablosuz ağı olmayanlanlar ya da herzaman bulamayanlar için. (Hoş bende var ama neyse...)

Yüklü olması gereken programlar Installous(Iphone/Itouch'ta) Iphone Browser(bilgisayarda).
    .ipa dosyalarını Iphonunuzda /var/mobile/library/Downloads atarsanız uygulama Installous'un downloads kısmında görünmekte ve direk oradan yüklenebilmekte. Bence çok basit bir yöntem ben bunnu keşfettim, bunu kullanıyorum. Daha 2 gündür Itouch'ım var umarım daha yeni şeyler de keşfedeceğim:)
    Paylaşımınız için teşekkürler.
    Ama zaten bu bahsettiğiniz yöntem sitemizde mevcuz ve birçok kişi bu yöntemi kullanıyor.

sizin bahsettiğiniz yönten bu
    http://www.ikaynak.com/forum/iphone-...mi-t418.0.html

Itouch'ınız hayırlı olsun keşif için bu linki kullanabilirsiniz.
    http://www.ikaynak.com/forum/tuyo-me...yfa-t39.0.html

İyi ve Aktif Forumlar...

Yeni Üye

jb yaptık fakat itunes storedaki uygulamalar yine ücretli görünüyo..sadece free olanlarımı indirebiliriz ücretsiz olarak???

Yasaklandı

Öyle değil :) Siz artık o uygulamaları pc'den indireceksiniz. Forumda uygulama arşivimiz var ordan indirebilirsiniz.

Sanırım bu konularda yenisiniz. Tüyo merkezindeki bilgileri okursanız daha kolay öğrenirsiniz

Yeni Üye

bu uygulamaları yüklerken telefonumuzun lailbreakli olup olmamasına dikkat etmelimiyiz. yani bende 3.0 sürümlü jailbreakli 2G var. jailbreakli olduğu için apstore'a girip oyun indirebilirmiyim? bi sorun oluşur mu?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)