Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 20 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

" InfiniDock " +10 icons dock

InfiniDock
    Sürüm: 1.2
    Boyut: 0.05 MB

.deb Dosyaları İndirme Linkleri:

RapidShare:
    - InfiniDock 1.2.deb
    - preference loader 1.2.1.deb

HotFile:
    - InfiniDock 1.2.deb
    - preference loader 1.2.1.deb

Yükleme Yöntemleri:

1- Sitemizde bulunan .deb dosyalarını yükleme rehberinden faydalanabilirsiniz => Tıklayınız...

2- Eğer AppCake uygulamasını kullanıyorsanız bu yöntemle de yükleme yapmanız mümkündür. Eğer yoksa ve kullanmak istiyorsanız, Cydia-Sources bölümüne yeni kaynak ekleme seçeneğinden " http://cydia.iphonecake.com " kaynağını ekleyerek yükleyebilirsiniz. Bu yöntemle de nasıl yükleme yapacağınızı buradan kısaca açıklamak istiyorum.
    *** Elinizde mevcut olan .deb dosyasını bilgisayarınızdan iPhone root dosyalarına ulaşabileceğiniz yardımcı bir program ile var/mobile/Media/AppCake/Upload klasörüne atıyoruz. Daha sonra cihazımızdan AppCake uygulamasına girip " task " bölümüne baktığımızda atmış olduğumuz .deb dosyasını görüyoruz, .ipa uzantılı uygulamaları yükler gibi üzerine tıklayıp " Install " seçeneğini seçtiğimizde yükleme başlıyor ve bittiğinde " Done " yazısını görüyoruz ve işlemimiz tamamlanmış oluyor.

* Cihazınızın root dosyalarına ulaşabileceğiniz yardımcı programlara sitemizin " Download " bölümünden ulaşabilirsiniz. ( iPhone Browser, iPhone Folders, iFunBox, iPhone Tunnel Suite vs. )

Açıklama: Bu uygulama sayesinde dock üzerinde sadece 4 icon kullanmaktan kurtulacağız. Sayısı bize bağlı olarak aynı anda 10 icon'a kadar kullanma imkanımız var. Sık kullandığınız iconları dock'a ekleyip ister sayfa geçişi yapar gibi sürükleyerek, istersenizde hepsini aynı ekranda kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı yüklediğinizde menüde simgesi çıkmayacaktır endişe etmeyin, ayarlar menüsünden uygulamanızın ayarlarına ulaşabilirsiniz. Uygulamayı Cydia'da " www.sinfuliphonerepo.com " kaynağından da ekleyebilirsiniz, ancak cydia uygulamasında problem yaşayan arkadaşlarımızı da düşünerek, sizin için .deb dosyalarını çektik aldık . Vermiş olduğumuz 2 dosyayı da aynı yöntemle yüklemeniz gerekiyor. İyi günlerde kullanın.

Bu uygulama dosyaları ve anlatım rehberi www.iKaynak.com - « satµsa »™ tarafından yazılmış ve hazırlanmış olup, iKaynak.com'a aittir.
    Kaynak gösterilmeden başka yerde yayınlanamaz.

Hiperaktif Üye

Ynt: " InfiniDock " +10 icons dock (C)

Eline sağlık Şahin abi.. anlatım süper olmuş

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarı

Eline sağlık abi.

Şu ikinci yükleme yöntemi hakkında açıklamayı aslında tüyo merkezine de ekleyebiliriz bir ara.

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Rehber hazırlayıp o şekilde koyabiliriz eğer iyi olacaksa

Yasaklandı

Eline sağlık ben çıktığı zaman takibe almıştım ancak o ikinci dosya neden gerekli onu anlayamadım ben tek dosya olarak kurmuştum cydiadan.
    Bu arada ilk crackleyen beyouriphone.com'dur.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)