Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

3G kasma sorunu

S.a ArkadaşLar.
    ben dün iPhone 3g aldım 16 gb sıyah jb yuklemedım tabi ozaman kasma fılan olmuyordu. jb sızde İphone bir hiç.
    jb yı yukledım tabi bende neyse iphone kasma ve donma oluyor. Iphone'nın yukardakı güç tuşuna basınca ekranda anlık bi çizgi gelıyor gıdıyor. bu sorun nedır yapılabılır bi şeymıdir.
    şimdiden teşekkurler !

Altın Üye

Ynt: 3G kasma sorunu

Arkadaşım Jailbreak işlemi yaptıktan sonra bu tür sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çözümü DFU modunda restore yapıp Jailbreak işlemlerini tekrarlamak.
    DFU modunda restore işlemi için http://www.ikaynak.com/forum/empty-t130.0.html buraya bakabilirsiniz.

Yeni Üye

Ynt: 3G kasma sorunu

Arkadasım saolasın dedıklerını yaptım işe yarardı. eyvallah !

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Benzer Konular

1. [Uygulama Sorunları] Oyunlarda kasma sorunu
    Konuyu Açan: apple1, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 3
    Son Mesaj : 29-10-2010, 14:43
  2. [Jailbreak - Unlock] Jb den sonra kasma
    Konuyu Açan: different35, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 4
    Son Mesaj : 27-06-2010, 10:59
  3. [Sim Kart - Telefon] 3GS Kasma ve Program Açmama Sorunu
    Konuyu Açan: weLet, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 04-03-2010, 10:32
  4. [Jailbreak - Unlock] SIM card sorunu, Jailbreak sorunu..dokturum nerede çıldıracağım!
    Konuyu Açan: sado77, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 4
    Son Mesaj : 20-07-2009, 11:26
  5. [Jailbreak - Unlock] JailBreak Sirasinda dfu ya alamama sorunu ve ipod kilitlenmesi sorunu!
    Konuyu Açan: CandyDulfer, Forum: Sorunlar | Çözümler (iPhone Soru, Cevap, Destek, Yardım).
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 06-02-2009, 04:27