Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 28 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Sağ üst köşedeki batarya durum göstergesini sayısal yapma

Merhaba Arkadaşlar , bu siteyi vede bir cok siteyi baya bir talan ettim ama bir turlu istedigimi bulamadım mutlaka görmuşsunuzdur eger benim gibi dikkatliyseniz , telefonumun pil şeklindeki batarya göstergesini sayısal yapmak istiyorum youtube da izledigim bazı tanıtım videolarında vede bir kaç yerde gördügüm iphone fotograflarında boyle bir şey var gösterge sayısal ve tam doluyken 100 yazıyor telefonu kullandıkça 98, 97 diye azalıyor bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. (Not: Telefon şarj olurken ki göstergeden bahsetmiyorum bu temalar ile degişebiliyor bunu biliyorum )

Hiperaktif Üye

Ynt: Sağ üst köşedeki batarya durum göstergesini sayısal yapma

author=TRTFM link=topic=7938.msg46678#msg46678 date=1248795308]
    Merhaba Arkadaşlar , bu siteyi vede bir cok siteyi baya bir talan ettim ama bir turlu istedigimi bulamadım mutlaka görmuşsunuzdur eger benim gibi dikkatliyseniz , telefonumun pil şeklindeki batarya göstergesini sayısal yapmak istiyorum youtube da izledigim bazı tanıtım videolarında vede bir kaç yerde gördügüm iphone fotograflarında boyle bir şey var gösterge sayısal ve tam doluyken 100 yazıyor telefonu kullandıkça 98, 97 diye azalıyor bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. (Not: Telefon şarj olurken ki göstergeden bahsetmiyorum bu temalar ile degişebiliyor bunu biliyorum )
    Boss Prefs 'i kurun daha sonra ayarlarda Numeric Bataria var onu tıklaın :=) Sonra ana menü ile çıkın

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarı

Bakıyorum da erkencisin Fatih.

Hiperaktif Üye

author=[JW] link=topic=7938.msg46681#msg46681 date=1248795503]
    Bakıyorum da erkencisin Fatih.
    Yok ya öle geziodum ama bi benim işime yardım eden olmadı Format attım müzikler İpodda kaldı geri alamıyorum...

Yeni Üye

BLaCKDeViL tşk ederim şimdi deniycem söyledigini bende aynı şeyle karşılaştım copy trans diye bir program var onunla geri aldım muzıklerimi pc me google dan ıphone daki muzıklerimi pc ye aktarma diye ararsan başka alternatiflerde var gerci bir yandan ukalalıkta yapmış olmak istemiyorum malum orda tecrübeli uye yazıyor umarım faydası olur :) arkadaşım

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)