Toplam 5 sonu蓨an 1 ile 5 arasndakiler g飉teriliyor.
    Yeni 閍e
    閍elik Tarihi
    May 2016

愩hone 5 ekran a踦lmyor

iphone 5 imin ekran kapand ve ne yaptysam herhangibi g顤nt gelmedi pc ye ba簰adm home ve power tularna basl tuttum ancak ekrana g顤nt gelmedi home ve power tularna basl tuttu繠mda pc ye ba簰ysa pc ye ba簰anp kopma sesi geliyor pc den itunesi a蓨蹥mda kurtarma modunda iphone var diyor kurtarma modu balatt蹥mda ise yazlm se蓾yor falan sonra iphone bekleniyor diyor pc den iphone 踦kartld蹥 sesi geliyor gece bu ekilde brakp yattm 5 6 saat boyunca bu ekilde kalm hi蓫ir ilerleme olmam ekranda hala kap karanlk farkl arj kablolar ile de denedim 2 orjinal kablo ile hi蓫ir de簨iklik olmad 踤zmn bilen yardmc olabilicek varm

Aktif 閍e
    閍elik Tarihi
    January 2013

Cevap: 愩hone 5 ekran a踦lmyor

Merhaba keke yazlm atmay denemeseydiniz ama 蔞zumu var oncellikle dikkatli bir ekilde cihaz dfu ya aln daha sonra itunes ile restore deneyin buyuk htmal ile 4013 hatas vererek recovery modda a踦lacaktr cihaz recoveryde a踦lnca redsn0w 15b3 indirin program a踦p extras a basn cihaz pc ye ba簰ayn programda exit recovery bolumune tklayn uyumsuz falan diyecektir aldr etmeyin :D komutu uygular her artta ve sonu olarak cihaz kurutulur ama diyelim ki goruntu alamadnz itunes hata vermeye devam ediyor bu durumda ge蔂i olsun dostum hi telefonculara falan goturme istanbulda 蔞繠 telefoncu apple rnlerinden anlad蹥n soyler bir ka yer hari kimse par蓷 de簨tirmekten baka biey bilmiyor cihaz daha beter olmasn. imkann varsa apple store a giderek fark ode ve sfr bir iphone 5 ile de簨im yaplsn

Yeni 閍e
    閍elik Tarihi
    May 2016

Alnt COULD isimli yeden alnt Mesaj g飉ter
    Merhaba keke yazlm atmay denemeseydiniz ama 蔞zumu var oncellikle dikkatli bir ekilde cihaz dfu ya aln daha sonra itunes ile restore deneyin buyuk htmal ile 4013 hatas vererek recovery modda a踦lacaktr cihaz recoveryde a踦lnca redsn0w 15b3 indirin program a踦p extras a basn cihaz pc ye ba簰ayn programda exit recovery bolumune tklayn uyumsuz falan diyecektir aldr etmeyin :D komutu uygular her artta ve sonu olarak cihaz kurutulur ama diyelim ki goruntu alamadnz itunes hata vermeye devam ediyor bu durumda ge蔂i olsun dostum hi telefonculara falan goturme istanbulda 蔞繠 telefoncu apple rnlerinden anlad蹥n soyler bir ka yer hari kimse par蓷 de簨tirmekten baka biey bilmiyor cihaz daha beter olmasn. imkann varsa apple store a giderek fark ode ve sfr bir iphone 5 ile de簨im yaplsn
    dedi簨n ekilde itunes ile kurmatma modundan restore etmeye 蓷ltm ama iphone bekliyorda kalyor hata falan vermiyor saatlerce bekliyor 騽le DFU mode dan recovery e ge蔂iyo galiba hi, recovery fix diyorum sonra iphone 5 desteklenmiyor diyor ve bu ekran geliyor hi biey yapmyor

Aktif 閍e
    閍elik Tarihi
    January 2013

En azndan hata vermesi gerekir baka bir bilgisayar ile denedin mi ?

Yeni 閍e
    閍elik Tarihi
    May 2016

masa st bi pc de denedim onda itunes 4014 hata verdi s騽ledi簨niz ilem Recovery Fix e tkladm ilem yapmaya balad 3 sn 5 sn 10sn sonra falan sonra DFU mode failed hatas verdi aygt alglanamad hatas 踦kt DFU mode dan baka hi bir moda ge蔒miyorum
    Mesaj truelies5 tarafndan ( 20-05-2016, Saat 21:39 ) dzenlenmitir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

煪 anda 1 kii bu konuyu okuyor. (0 kaytl ye ve 1 misafir.)