Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasýndakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Ýphone 5 ekraný açýlmýyor

iphone 5 imin ekraný kapandý ve ne yaptýysam herhangibi görüntü gelmedi pc ye baðladým home ve power tuþlarýna basýlý tuttum ancak ekrana görüntü gelmedi home ve power tuþlarýna basýlý tuttuðumda pc ye baðlýysa pc ye baðlanýp kopma sesi geliyor pc den itunesi açtýðýmda kurtarma modunda iphone var diyor kurtarma modu baþlattýðýmda ise yazýlýmý seçiyor falan sonra iphone bekleniyor diyor pc den iphone çýkartýldýðý sesi geliyor gece bu þekilde býrakýp yattým 5 6 saat boyunca bu þekilde kalmýþ hiçbir ilerleme olmamýþ ekranda hala kap karanlýk farklý þarj kablolarý ile de denedim 2 orjinal kablo ile hiçbir deðiþiklik olmadý çözümünü bilen yardýmcý olabilicek varmý

Aktif Üye

Cevap: Ýphone 5 ekraný açýlmýyor

Merhaba keþke yazýlým atmayý denemeseydiniz ama çozumu var oncellikle dikkatli bir þekilde cihazý dfu ya alýn daha sonra itunes ile restore deneyin buyuk ýhtýmal ile 4013 hatasý vererek recovery modda açýlacaktýr cihaz recoveryde açýlýnca redsn0w 15b3 ü indirin programý açýp extras a basýn cihazý pc ye baðlayýn programda exit recovery bolumune týklayýn uyumsuz falan diyecektir aldýrýþ etmeyin :D komutu uygular her þartta ve sonuç olarak cihaz kurutulur ama diyelim ki goruntu alamadýnýz itunes hata vermeye devam ediyor bu durumda geçmiþ olsun dostum hiç telefonculara falan goturme istanbulda çoðu telefoncu apple ürünlerinden anladýðýný soyler bir kaç yer hariç kimse parça deðiþtirmekten baþka biþey bilmiyor cihaz daha beter olmasýn. imkanýn varsa apple store a giderek fark ode ve sýfýr bir iphone 5 ile deðiþim yapýlsýn

Yeni Üye

Alýntý COULD isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    Merhaba keþke yazýlým atmayý denemeseydiniz ama çozumu var oncellikle dikkatli bir þekilde cihazý dfu ya alýn daha sonra itunes ile restore deneyin buyuk ýhtýmal ile 4013 hatasý vererek recovery modda açýlacaktýr cihaz recoveryde açýlýnca redsn0w 15b3 ü indirin programý açýp extras a basýn cihazý pc ye baðlayýn programda exit recovery bolumune týklayýn uyumsuz falan diyecektir aldýrýþ etmeyin :D komutu uygular her þartta ve sonuç olarak cihaz kurutulur ama diyelim ki goruntu alamadýnýz itunes hata vermeye devam ediyor bu durumda geçmiþ olsun dostum hiç telefonculara falan goturme istanbulda çoðu telefoncu apple ürünlerinden anladýðýný soyler bir kaç yer hariç kimse parça deðiþtirmekten baþka biþey bilmiyor cihaz daha beter olmasýn. imkanýn varsa apple store a giderek fark ode ve sýfýr bir iphone 5 ile deðiþim yapýlsýn
    dediðin þekilde itunes ile kurmatma modundan restore etmeye çalýþtým ama iphone bekliyorda kalýyor hata falan vermiyor saatlerce bekliyor öyle DFU mode dan recovery e geçmiyo galiba hiç, recovery fix diyorum sonra iphone 5 desteklenmiyor diyor ve bu ekran geliyor hiç biþey yapmýyor

Aktif Üye

En azýndan hata vermesi gerekir baþka bir bilgisayar ile denedin mi ?

Yeni Üye

masa üstü bi pc de denedim onda itunes 4014 hata verdi söylediðiniz iþlem Recovery Fix e týkladým iþlem yapmaya baþladý 3 sn 5 sn 10sn sonra falan sonra DFU mode failed hatasý verdi aygýt algýlanamadý hatasý çýktý DFU mode dan baþka hiç bir moda geçemiyorum
    Mesaj truelies5 tarafýndan ( 20-05-2016, Saat 21:39 ) düzenlenmiþtir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)