Toplam 6 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu
Toplam 30 sonuçtan 21 ile 25 arasındakiler gösteriliyor.
    Tecrübeli Üye Hypnosee isimli üyenin avatarı

Cevap: ikaynak.com artık bitmiş beyler ... Kimse bakmıyor ilgilenmiyor nerde eski ika

Arada bende girip soyle bir bakiyorum ne olmus ne bitmis diye eger elimizi tasin altina koymamiz gerekiyorsa ben burdayim.
    LET'S MAKE iKaynak GREAT AGAIN! 9.15.16
    iPhone 5S [16 GB]
    iPad Pro 9.7-inch [128 GB]
    MacBook Pro 13-inch (Mid-2012)

Yeni Üye

Cevap: ikaynak.com artık bitmiş beyler ... Kimse bakmıyor ilgilenmiyor nerde eski ika

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama ( ya da olsun aslında ) Bu forumu bıraktığımda ios4 çıkıyordu ve iphone touch 2G ye uyumlu değildi o güzelim yazılım. Ben kaç yaşımdaydım hatılamıyorum baya ufaktım heralde o zamanlar dershanede kullandığımı düşünürsen o cihazı bundan bir altı sene önce olmalı.

Şimdi üniversiteyi bitirmeme bir sene kaldı ve elimde iphone6 var. 16GB lık bir iphone6 ama dert tasa yapmıyorum çünkü elimde ayrıca mega'nın bedavadan verdiği 50GB lık depolama alanı ve spotify da var yani müziğimin çoğu bulutta zaten.
    Forumda eskiden katılımcıydım. Eğer yardım edebileceğim bir konu olursa yine katılım sağlamak isterim elbette. Çok güzel günlerdi şimdi düşününce :)

Ayrıca konu güncelleme tarihlreine bakıyorum da sadece bazı konular çok eskide kalmış çoğu alt forum 2016 tarihli konulara ev sahipliği yapıyor ki bu çok iyi birşey. Bu forumda hala yaşam var demek oluyor bu.

Vay canına bu satırları yazarken bile heyecanlandım bak şimdi. Altı sene... Üyelik tarihi 2010... Zaman ne çabuk geçmiş be...

He not: Bir zamanlar bu hesap ozbrk olarak bilinirdi forumda eğer gün gelir de o kıymetli abilerimden biri okur olursa diye not bırakıyorum bunu buraya. :) Hepinizi gerçekten çok seviyorum şaka değil. O zamanlar forum bana ben de forumdaki üyelere çok yardımcı oldum ve elbette ki hatalar da yaptım ama üzüldüğüm şey şu an bu foruma bakıp kalp atışlarını çok nadir duyar olmak oldu. Sanırım haksız da sayılmaz artık apple uygulamalarını app stoe da daha etkin tanıtıyor ve forumlara pek de öyle büyük yazılımsal sorunlar kalmıyor. Bir zamanlar güncelleme sırasında pili biten iphone için forumlarda günler geçerdi şimdi ise iTunes re-partition yapabiliyor. Önceleri cydia da temalar tasarlanırdı şimdi ios teması buna zaten mahal vermiyor. Bu sadece bu siteye özgü birşey değil hemen hemen bütün mobil forumlarda gördüğüm en işe yarar tavsiye " garantiye götür" oldu yıllar içinde. Eh haksız da sayılmaz üreticiler aslında. Bir zamanlar MSDOS/SystemOS gibi işletim sistemleri de çok basit problemler için insanı günlerce uğraştırabiliyordu ama şimdi ne oldu? Mac tarafında da Windows tarafında da en baba sorun için ertesi gün güncelleme yayınlanır hale geldi ve eğer hacklenmiyorsanız forumlarda aradığınız çözüm genellikle tek satır kayıt defteri girdisini düzenlemekten ibaret.

Forumları hayatta tutalım arkadaşlar. Sadece destek olmak, sorunları çözmek için değil... Forumları hayatta tutalım çünkü burada birbirimize de sahibiz. Yüzlerimizi belki hiç görmedik ama hepimiz farklı bilgi birikimlerine sahip olarak geldik buraya ve paylaşabiliriz. Tamam o bilgiye gün be gün daha az ihtiyaç duyuyoruz ve ne yazık ki distopyalar git gide daha gerçekçi hale geliyorlar ama yine de bu forumları hayatta tutalım arkadaşlar. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Bunu unutmayalım :)
    Mesaj zbrkxbr tarafından ( 14-09-2016, Saat 01:49 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye MsTrK isimli üyenin avatarı

Merhabalar dostlar,

uzun zaman olmuş buraya yazmayalı. "Bir girip bakayım, eski günleri yad ederim" kafasındayken bu başlığa yazanları görmek mutlu etti.

Çok, çok uzaklardan selamlar!

Yeni Üye

Her zaman favorim idi ilk acildigi günden beri emegi cok bu site sayesinde jb leri attim ama tekrardan jb icin bakim dedim baya gerileme olmuş umarim en kisa sürede toparlanir

Tecrübeli Üye Hypnosee isimli üyenin avatarı

16.9.16 Sadece iPhone 7'nin çıkış tarihi değil aynı zamanda iKaynak'ın geri dönüşü olsun. Öncelikle Moderatörlerimizi site görsellerinde değişikliğe gitmeye sonrada değerli üyelerimizi içerik üretmeye davet ediyorum!

Mesaj Hypnosee tarafından ( 16-09-2016, Saat 07:50 ) düzenlenmiştir.
    LET'S MAKE iKaynak GREAT AGAIN! 9.15.16
    iPhone 5S [16 GB]
    iPad Pro 9.7-inch [128 GB]
    MacBook Pro 13-inch (Mid-2012)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 5 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 5 misafir.)