Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye OlguErhan isimli üyenin avatarı

Araç içi kamera Tavsiyesi Gs1000 Orange Menü (E-Prance)

E-Prance.com adresinden Paypal ile aldım. 22 Günde Elime ulaştı arkadaşlar Çekim kalitesi çok güzel boyutları sigara kutusu kadar. Resimleri ekledim ilk videoda açıp ilk kullanım. Diğeri kısa bir video 1080P yapmayı unutmayın izlemeden önce.
    HGS etiketini sökebilirsem onun yukarısına kadar takmayı düşünüyorum o zaman nerede ise aynanın arkasında kalıp hiç gözükmeyecek ve göze batmayacak.
    Bazen GPS sinyaline kitlenmesi 5-6 dk olabiliyor çok sorun etmedim.

Link : http://www.e-prance.com/car-dvr/100-...rella-cpu.html

Not: Netliği bozan arabanın camı onada engel olmak imkansız parlama falan oluyor arada camsız çekim örneği zaten aşağıda var.

Özellikleri : ( Çözdükçe güncelleyeceğim )
    1-Hafıza kartı desteği 32 Gb Tavsiye edilen Class 6 Fakat ben garanti olsun diye Class 10 aldım. 1080P yaklaşık 7-8 Saat kayıt imkanı
    2-Hafıza dolunca eskiden itibaren silerek üstüne yazma.
    3-Kontak açar açmaz kayıt başlar kapatınca durur ayar gerektirmez.
    4-Araç içi Ses (microfon) kayıt özelliği.
    5- Hdmi kablo ile tv ye görüntü aktarma ( Bağlayınca oynatıyor ama mov olarak belleğe atıp tv den oynatınca daha da net görüntü veriyor)
    6- Gece için önünde 4 adet led (Çalışıyor ama 10 cm yakından etkili işlevsiz araç farları iş görüyor)
    7- Dilerseniz videoları parça parça kaydetme(Otomatik olarak belirttiğiniz dakika aralığında parçalayarak kaydediyor güzel bir özellik
    8- Çok Net resim çekme özelliği ( 5 megapixel fotoğraf çekiyor )
    9- 2 dakika için 1080p çözünürlük 102 mb yer kaplıyor buda ortalama bir hesapla 9.5 saat kayıt ediyor.
    10-Motion Detection ayarı var hareket görünce kayıt olayı ama denemedim hiç
    11-120 Derece geniş açı çekim ( Ön tarafı komple çekiyor )
    12-Şarjı tam doluyken 30 dakika kayıt yapıyor yani dere tepe bi yerde durdunuz çıkartın araçtan resim çekin etrafı çekin vs. 30 dakika çok yeterli.
    13-Bilgisayara bağlayınca videoları izlerken GPRS özelliği sayesinde google map ile adım adım gidilen yolun takibi en altta video ekledim.

Fotoğraf çekim kalitesi :

Bu Dosyayı Buradan Download edip Rar'dan çıkartıp Usb belleğe kaydettikten sonra Samsung veya İyi bir TElevizyondan usb den oynatırsanız Youtubedeki netlik kayıplarını yaşamadan izleyebilirsiniz.
    http://www.rapidshare.com/files/1211240770/Gs1000.rar

GECE çekimi için Bu Dosyayı Buradan Download edip Usb belleğe kaydettikten sonra Samsung veya İyi bir TElevizyondan usb den oynatırsanız Youtubedeki netlik kayıplarını yaşamadan izleyebilirsiniz.
    http://www.rapidshare.com/files/277997056/Karanlik.MOV

Youtube Ayarını 1080P Yapmanıza rağmen Olmuyor bazen Görüntü netleşene kadar Ayarı değiştirin.
    Çok net Ayarları 1080 P yapmayı unutmayın Youtubeden Bildiğiniz Full HD görüntü vermeli

Bunu 1080P olarak yaptıktan sonra izleyin sağ alt köşeden

GEce Çekimi (Selçuk)

Bu kamera ile kaydettiğim Garip bir kaza

Google Map ile Haritadan izleme :
    Mesaj OlguErhan tarafından ( 07-07-2013, Saat 00:36 ) düzenlenmiştir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)