Toplam 11 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 sonuçtan 21 ile 25 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Cevap: Sn0wbreeze 6.x Untethered Jailbreak

Alıntı serkanharita isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Denedim fakat yine olmadı bu arada cihazımı dfu moddan kurtaramıyorum cihaz şu an hiç açılmıyor
    6.1.2 için denedim fakat yine olmuyor yardımlarınızı bekliyorum
    TinyUmbrellayı kullanıyor musunuz?

Tecrübeli Üye

shsh kayıtları sürüm düşürürken kullanılır. yükseltirken gerekmez sadece sürüm düşürme ihtimaline karşı bu kayıtları yedek alırsınız.

Dfu moddan kurtarmak için home+power tuşlarına uzun süre bastınız mı?
    Cihazınız sim kilitli mi?
    Bilgisayarınızda telefon için gerekli yazılımların kurulu olduğundan da emin olunuz.

Yeni Üye

Alıntı bloother isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    shsh kayıtları sürüm düşürürken kullanılır. yükseltirken gerekmez sadece sürüm düşürme ihtimaline karşı bu kayıtları yedek alırsınız.

Dfu moddan kurtarmak için home+power tuşlarına uzun süre bastınız mı?
    Cihazınız sim kilitli mi?
    Bilgisayarınızda telefon için gerekli yazılımların kurulu olduğundan da emin olunuz.
    Daha önce 5.1.1 i başka bir cihaza kurdum bu cihazın shsh kaydı olmadığı için bu bu sürümü kuruyorum
    gerekli yazılımlar kuruluydu ve tniy i de kullanıyorum
    Şimdi sorun değişti Dfu moddan çıkarmak için normal güncel sürümü yükleyip sonra snowbreeze yaptım sonuç cihazın bb si 5.13.04 den 5.16.08 çıktı ve sim kartı taktım ultrasnow kırmadı yani anlayacağınız elimde şu an 6.1.2 lik bir ipod tuch var nasıl giderebilirim ultrasnowun yada başka bir sim kilit kırma yöntemi var mı

Not daha önce snowbreeze denedim çok ta kullanışlı başıma gelenler tamamen telefonu kullananın shsh hatası ve benim mallıklarımdır. :D

Tecrübeli Üye

Alıntı serkanharita isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce 5.1.1 i başka bir cihaza kurdum bu cihazın shsh kaydı olmadığı için bu bu sürümü kuruyorum
    gerekli yazılımlar kuruluydu ve tniy i de kullanıyorum
    Şimdi sorun değişti Dfu moddan çıkarmak için normal güncel sürümü yükleyip sonra snowbreeze yaptım sonuç cihazın bb si 5.13.04 den 5.16.08 çıktı ve sim kartı taktım ultrasnow kırmadı yani anlayacağınız elimde şu an 6.1.2 lik bir ipod tuch var nasıl giderebilirim ultrasnowun yada başka bir sim kilit kırma yöntemi var mı

Not daha önce snowbreeze denedim çok ta kullanışlı başıma gelenler tamamen telefonu kullananın shsh hatası ve benim mallıklarımdır. :D
    Baseband düşürme yolları var araştırırsanız bulabilirsiniz, o konuda bilgim yok. Ancak sn0wbreeze ile baseband asla yükselmez. sanırım bir hata yaptınız ya da yanlışlıkla custom yerine orjinal fw gösterdiniz itunes'a. baseband düşürmek için sürüm de düşürmeniz gerekiyor o yüzden düşüreceğiniz sürüme ait shsh kaydınızın mutlaka olması gerekiyor.

Yeni Üye

Alıntı bloother isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Baseband düşürme yolları var araştırırsanız bulabilirsiniz, o konuda bilgim yok. Ancak sn0wbreeze ile baseband asla yükselmez. sanırım bir hata yaptınız ya da yanlışlıkla custom yerine orjinal fw gösterdiniz itunes'a. baseband düşürmek için sürüm de düşürmeniz gerekiyor o yüzden düşüreceğiniz sürüme ait shsh kaydınızın mutlaka olması gerekiyor.
    ewet dfu moddan çıkaramadığım için telefon hata verdi ve bende normal sürümü yükledim sonra snowbreese yaptım. maalesef cihaz elimde kaldı :(
    Şu anki modem firmware (5.16.08 ) göre ultrasnowun yeni bir unlock çıkarmasını beklememi mi tavsiye edersiniz yoksa eski sürümü yükleyip tekrardan 6.1.2 ye yukseltmemi mi tavsiye edersiniz.
    Mesaj serkanharita tarafından ( 18-03-2013, Saat 10:08 ) düzenlenmiştir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)