Toplam 14 Sayfadan 13. Sayfa BirinciBirinci ... 311121314 SonuncuSonuncu
Toplam 67 sonuçtan 61 ile 65 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye CHAOS isimli üyenin avatarı

Cevap: Sony vaio - Mac OSX yükleme

Alıntı QuestionMark isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam tekrar DVD ye gecince kurulum başlıyorsa, kurulum başlamadan önce F8' e basın ve DVD yerine HDD yi seçip Enter'a basın
    evet benim meşhur takıldığım yer :)

Altın Üye GS_36 isimli üyenin avatarı

Bende denemek istiyorum bende iki laptop var biri win7 64 bit digeri xp isletim sistemi fark ediyormu yani win7 veya xp veya vista.Ben olmaz diye düsünüyrdum demek oluyormus.Biraz arastirmak lazim nasil yapildigini,bayagi ugrastircaga benziyor.xp olan kurmayi düsünüyorum 17 zoll ekran görüntü olarak daha iyi olur sanirim.
    Cevahir var iken pul neye yarar, aczini bilmeyen kul neye yarar, herkes bir yol tutturmuş gidiyor, Mevlaya varmayan yol neye yarar.

Geceler uzundur. Onu uyuyarak kısaltma. Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

Dünyadaki en huzursuz insan, kalbinde hased ve kin olan insandır.

Altın Üye QuestionMark isimli üyenin avatarı

Alıntı GS_36 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende denemek istiyorum bende iki laptop var biri win7 64 bit digeri xp isletim sistemi fark ediyormu yani win7 veya xp veya vista.Ben olmaz diye düsünüyrdum demek oluyormus.Biraz arastirmak lazim nasil yapildigini,bayagi ugrastircaga benziyor.xp olan kurmayi düsünüyorum 17 zoll ekran görüntü olarak daha iyi olur sanirim.

Hocam kuruluyor ve gerçekten çok güzel oluyor, fakat biraz zaman ve emek istiyor, eger kullanabileceğiniz bir diğer bilgisayarınız varsa çok şanslısınız zaman da ayırabilecekseniz denemeye değer. İşletim sistemi farketmiyor, kullandığınız cihazın donanımları farkediyor, olur, olmaz, ne sorun olur kısmını en güzel şekilde deneyerek öğrenebilirsiniz, çünkü çok fazla marka model ve her modelde farklı donanımlar olduğu için bu soruya cevap bulmak biraz zor görünüyor.
    Mesaj QuestionMark tarafından ( 22-11-2012, Saat 22:27 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye GS_36 isimli üyenin avatarı

evet kardes cok haklisiniz,zaman ve emek bu ikisi olmadan zaten hic birseyde basari olmuyor,hatta bende üc tane bilgisayar var evde, bir normal pc PackardBell win7 64bit Laptop un biri Toshiba win7 64 bit diger laptop Acer Aspire xp,bakalim bu ücünden birine denemek istiyorum,insallah basaririm,birde mac isletim sistemini nereden ( DVD ) nereden temin edebilirim ?.En iyisi orjinalini satin mi alsam acaba ileride herhangi bir sorun olmasin diye.
    Cevahir var iken pul neye yarar, aczini bilmeyen kul neye yarar, herkes bir yol tutturmuş gidiyor, Mevlaya varmayan yol neye yarar.

Geceler uzundur. Onu uyuyarak kısaltma. Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

Dünyadaki en huzursuz insan, kalbinde hased ve kin olan insandır.

Altın Üye QuestionMark isimli üyenin avatarı

Alıntı GS_36 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kardes cok haklisiniz,zaman ve emek bu ikisi olmadan zaten hic birseyde basari olmuyor,hatta bende üc tane bilgisayar var evde, bir normal pc PackardBell win7 64bit Laptop un biri Toshiba win7 64 bit diger laptop Acer Aspire xp,bakalim bu ücünden birine denemek istiyorum,insallah basaririm,birde mac isletim sistemini nereden ( DVD ) nereden temin edebilirim ?.En iyisi orjinalini satin mi alsam acaba ileride herhangi bir sorun olmasin diye.
    Orijinal DVD ile bu cihazlara kurulum yapamazsınız hocam, orjinal OS X MACBOOK dışında platformları henüz desteklemiyor (umarım böyle bir seçenek en yakın zamanda gelir) bu iş için özel derlenmiş OS X işletim sistemleri mevcut, bunlar orijinal olmamakla beraber orijinalinin MACBOOK dışı cihazlar için düzenlenmiş halidir.
    Mesaj QuestionMark tarafından ( 23-11-2012, Saat 00:07 ) düzenlenmiştir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)