Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

visual basic sorulari

Arkadaşlar yarın enformatik sınavım var ve bu soruların çözümleri lazım yardım edenlere şimdiden tşkler

1.soru 1 den 10 kadar olan sayıların toplamını bulan program yazınız..
    2.soru)sıcaklık 0-20 arasında olursa mavi alarm 20--30 arasında olursa sarı alarm 30 dan yukarı olursa kırmızı alarm veren program yazınız..
    3,soru)0-45 metre küp suyun fiyatını 25 tl 45-60 metre küp suyun fiyatını 50tl 75 ve yukarı metre küp suyun fiyatını 80 tl bulan program yazınız..
    Mesaj bakben tarafından ( 28-05-2012, Saat 22:48 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Cevap: visual basic Yardım

Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
    - Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.
    Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)