Toplam 21 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 104 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: SiriPort

Tecrübeli Üye Hypnosee isimli üyenin avatarı

Cevap: SiriPort

Alıntı hakankvk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurulumu açık bir şekilde anlatmışsınız ve gerçekleştirmek de o kadar kolay sayenizde. Fakat Siri'yi konuşturmak nasıl olacak orasını biraz daha açıklar mısınız? Benim soru sormama fırsat vermeden hata olduğunu, daha sonra deneyin mesajlarıyla karşıma çıkıyor? Acaba ben mi yanlış yoldayım? Yardımcı olursanız sevinirim.
    Siz yanlış yolda değilsiniz. Şimdi cihazınızı günlük hayatta nasıl kullanıyorsanız o şekilde kullanın arada bir açın soru sormaya fırsat bulduğunuz anda sirinin anlayabileceği kolay sorular sorun bütün işlemler fayda etmiyorsa com.apple.assistant.plist dosyasını silmeyi deneyin Olması Gerekenler adlı bölümde nasıl olduğu yazıyor

Tecrübeli Üye armyAtttack isimli üyenin avatarı
    Peki birkez baglanti saglandiktan sonra her sorumuzda boyle bekletir mi yoksa baglandik saglikli bi sekilde sorularimizi cevapliyor daha sonra 3g yi kapattik isimiz oldugunda actik hemen siriye sorunca cevapliyor mu yoksa yine boyle problemli mi oluyor Son olarak sirinin Turkce olma ihtimali var mi calisma yapiliyor mu Turkcelestirmeyle ilgili ? Mesaj nasil yazdiririz? Hocam ilginize tesekkur ederim iyi calismalar

Aktif Üye iToso isimli üyenin avatarı

arkadaşlar deneyip kullanabilen var mı? sonuçları yazsanız tüm forum için iyi olur... konuyu açan arkadaşa da teşekkürler...

Tecrübeli Üye Hypnosee isimli üyenin avatarı

Alıntı armyAtttack isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki birkez baglanti saglandiktan sonra her sorumuzda boyle bekletir mi yoksa baglandik saglikli bi sekilde sorularimizi cevapliyor daha sonra 3g yi kapattik isimiz oldugunda actik hemen siriye sorunca cevapliyor mu yoksa yine boyle problemli mi oluyor Son olarak sirinin Turkce olma ihtimali var mi calisma yapiliyor mu Turkcelestirmeyle ilgili ? Mesaj nasil yazdiririz? Hocam ilginize tesekkur ederim iyi calismalar
    Daha Apple Store gelmemişken Türkçe iTunes 10.5 sürümünde geldiğini düşünürsek Türkçe Siri şu an için zor. Bağlantı konusunda şunu söyleyebilirim bu yöntemi 2 gündür kullanıyorum yoğunluktan siri'de gecikmeler oluyor ama zamanla hızlanacağına eminim bağlantıyı sağladıktan sonra işimiz kolay dün bayaa sohbet ettik siri ile yaklaşık 1 saat olmuştur ama 3G ve dışarıda denemedim sorun çıkartacağınıda sanmıyorum

Yeni Üye insomniac212 isimli üyenin avatarı

evet islemi gerçeklestiren 4 için kullanan var ve memnun ise bilgilerini payis ederse çok sevinirim

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)