Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 26 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: kayıt ime

Yeni Üye

kayıt ime

]KAYIT DIŞI OLDUÐU TESPİT EDİLEN IMEI. Geçici süre ile eşleştirme (turist vb.) yapılmıştır
    kural bilmedimden buyuk yazmısım özurdilerim ewet arkadaşlar olay bu iphon4 16gb lık telefon dubaiden gelen arkadaş turist olarak kayıt ettirmiş benim öğrenmek istedim bu kayıt ettiren arkadaş tekrardan kayıtı sile bilirmi silse ben başka bi pasoportla kayıt ettirip kullana bilirmiyim benım öğrenmek istedim buydu teşkkurler
    Mesaj possedion tarafından ( 17-12-2011, Saat 22:44 ) düzenlenmiştir.

Yönetici laheyl isimli üyenin avatarı

Cevap: kayıt ime

Arkadasim kurallar gereki butun yazi buyuk harflerle yazilamaz konuya cevap istiyorsan kurallara uygun hale getirmelisin yazi karakterlerini
    Bir Tesekkürü Cok Görme Emege Saygi !!!

Yasaklandı
    Alıntı laheyl isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasim kurallar gereki butun yazi buyuk harflerle yazilamaz konuya cevap istiyorsan kurallara uygun hale getirmelisin yazi karakterlerini
    Keske uyarinin yaninda cevabida yazsaydin ama kolaya kacmak gibi turk milletinin bir tembelligi var!!!

Kardes iptal ettirse tabi baska bir pasaporta kayit yaptirirsin zaten ettirmesede kendisi dusuyor diye biliyorum. Sen en iyisi en yetkili makama sor 444 9 777 bilgi teknolojisi kurumu

Yönetici laheyl isimli üyenin avatarı

Alıntı ozkan003 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Keske uyarinin yaninda cevabida yazsaydin ama kolaya kacmak gibi turk milletinin bir tembelligi var!!!

Kardes iptal ettirse tabi baska bir pasaporta kayit yaptirirsin zaten ettirmesede kendisi dusuyor diye biliyorum. Sen en iyisi en yetkili makama sor 444 9 777 bilgi teknolojisi kurumu
    ozan anlayamadim ne demek istedigini dogrusunu sen mi biliyorsun ?? cevabini tabiki verebilirim ama bilerek vermiyoruz kurallara uymayan kisiler cevap alirsa kuralara riayet nerde ?

bu foruma uye olurken tum kuralara uyucaginizi kabul ediyorsunuz anladigim kadariyla icerigi okumuyoruz !!!
    Mesaj laheyl tarafından ( 17-12-2011, Saat 21:46 ) düzenlenmiştir.
    Bir Tesekkürü Cok Görme Emege Saygi !!!

Yeni Üye

Alıntı laheyl isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ozan anlayamadim ne demek istedigini dogrusunu sen mi biliyorsun ?? cevabini tabiki verebilirim ama bilerek vermiyoruz kurallara uymayan kisiler cevap alirsa kuralara riayet nerde ?

bu foruma uye olurken tum kuralara uyucaginizi kabul ediyorsunuz anladigim kadariyla icerigi okumuyoruz !!!
    haklısın kardeş özür dilerimm bilginvarsa paylaşa bilirmisin acaba ?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)