Toplam 6 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 26 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: kayıt ime

Yönetici laheyl isimli üyenin avatarı

Cevap: kayıt ime

Alıntı ozkan003 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kurala uyup yada uymayacağım demiyorum! ambargo uygulanıyor onu esnetin diyorum. sonuç aynı ilanları diğer sitelerde de görüyorum üyeler numarasını vs yazmış belki sırf burada numara yazamıyor diye diğer tarafta ilan açıyor??? sonuçta imkansız değil,

birde sayın editör (laheyl) benim öz eleştirime muhalefet olacağına konuyu değerlendirme açısından birde üst yönetime iletsen daha faydalı bir kişi olursun. ben zaten ikaynak.com adlı forumun nasıl işlediğini ve kurullarını en az senin kadar iyi biliyorum. her halde burası özgür bir forum ve öz eleştiri verebiliriz. forum bu konuda kan kaybediyor. oraya yazılacak bir numara yada mail adresinden kimse ikaynak.com'u suçlayacak kadar cahil değildir ki bu zaten forum ana sayfasının en altında açıkca belirtilmiş.

konuya yönetici arkadaşların dahil olarak forum adına bu konuya bir çözüm getirmesi daha hayırlı olacağı inancındayım.

Lütfen bu konu altında diğer üyelerde alım-satım bölümünde iletişim bilgilerinin de verilebilmesi hakkında yorum yaparsa, yönetime ışık tutmuş olacaktır.
    arkadasim sen artik biraz citten haddini astin benim yarali yada yararsiz kisi olma degerimi sen mi biliceksin ... ve nerden biliyorsun bunlarin ust yonetime gitmedigini ... senin gibi muhalefet yapan kisiler sagdece yazarak birseyler yapmaya calisir eger bu kadar bilgin vardiysa neden sen yardim yolunda bir caba gostermedin ... ve sunu halen unutuyorsun bu uye konuyu duzenlemeden kesinlikle cevap vermek site kurallarina aykiridir bunu yaptigim taktirde site yonetimi dedigin o ust yonetim bana bir yazi yazarak uyariyor . ve yardim etmedigim konusundaki bu kaniya nerden vardin kendisiyle yaptigim yazismlalari sana yollim belki hani ise yaramaz olarak adlandirdigin kisi o arkadasin sorununu cozdugunu anlarsin ...

seni uyariyorum birdaha kimse hakkinda kisisel yorumlar yapma ....

bu konuyu daha uzatma ve konu haricindeki forumdaki konularla ilgilen.
    Bir Tesekkürü Cok Görme Emege Saygi !!!

Yeni Üye

arkadaşlar elelen bugun aradı tlf kayıt ettirdim dedi tlf kayıt edilirken ikemetkah belgesi verilmiyomu bugun kayıt nasıl yapmış bu adam tlf alıp almamkla kararsız kaldım alırım sonra kapanır korkusu var içimde..

Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarı

Alıntı possedion isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar elelen bugun aradı tlf kayıt ettirdim dedi tlf kayıt edilirken ikemetkah belgesi verilmiyomu bugun kayıt nasıl yapmış bu adam tlf alıp almamkla kararsız kaldım alırım sonra kapanır korkusu var içimde..
    İkametgah belgesi yabancı pasaporta kayıt olacağı zaman isteniyor...Türk vatandaşı da olsa birisi pasaport yabancıysa istiyorlar.Kapanma konusunda bilgim yok ama biraz araştır.Güvenilirliğe dikkat et başın ağrımasın

Yasaklandı
    Ben haddimi biliyorum kimseyi ne kucuk dusurdum nede asagiladim. Yardim konu altinda yapilir madem haricen yaptin buda suc! Bana birseyler kanitlamana gerek yok. Ben zaten hemen hemen tum forumlari gezer elimden geldigince yardima calirim ki zaten iphone tamir uzerine is yerim var. Bir cok forumun kuruculygunun yaninda yoneticiligine yapiyorum ama iphone olarak ugrasmiyorum. Ben birseyler yazarken lutfen vs yazarak uslubuma dikjat ediyorum ayni sekilde sizide davet ediyorum yoksa haddimi daha asmadim!
    Mesaj DeDeLi tarafından ( 18-12-2011, Saat 21:12 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye CASUA isimli üyenin avatarı

Alıntı possedion isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ipad 2 ABD cihazımı 2 hafta önce nasıl kayıt ettirdim söyliyeyim,cihaz ile vodafone gittim,pasaport sahibi ile birlikte, adamlar cihaza bile bakmadılar,sadece imei numaramı istedi ben kağıt'a yazmışdım önceden,sadece (pasapotu istedi birde imei numarasını ve tabiki 10 TL para) hepsi bu kladar 5 dakikada iş bitti, ikametgah felan yok cihazı nüfusunamı alacak:)
    not :(kayıt ettirdiğim cihaz İPAD2 3G dir.iphone'lara göre farklılık gösterirmi bilemem)
    C.A.S.U.A
    iphone 5 16GB İOS 7.0.4 iPadMini Retina Dısplay wi-fi 32GB İOS 7.0.4
    iphone 4 S 16GB İOS 5.1.1

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)