Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 26 sonuçtan 1 ile 5 arasýndakiler gösteriliyor.

Konu: kayýt ime

Yeni Üye

kayýt ime

]KAYIT DIÞI OLDUÐU TESPÝT EDÝLEN IMEI. Geçici süre ile eþleþtirme (turist vb.) yapýlmýþtýr
    kural bilmedimden buyuk yazmýsým özurdilerim ewet arkadaþlar olay bu iphon4 16gb lýk telefon dubaiden gelen arkadaþ turist olarak kayýt ettirmiþ benim öðrenmek istedim bu kayýt ettiren arkadaþ tekrardan kayýtý sile bilirmi silse ben baþka bi pasoportla kayýt ettirip kullana bilirmiyim beným öðrenmek istedim buydu teþkkurler
    Mesaj possedion tarafýndan ( 17-12-2011, Saat 22:44 ) düzenlenmiþtir.

Yönetici laheyl isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Isvicre Bern

Cevap: kayýt ime

Arkadasim kurallar gereki butun yazi buyuk harflerle yazilamaz konuya cevap istiyorsan kurallara uygun hale getirmelisin yazi karakterlerini
    Bir Tesekkürü Cok Görme Emege Saygi !!!

Yasaklandý
    Bulunduðu Yer
    Türkiye
    Alýntý laheyl isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    Arkadasim kurallar gereki butun yazi buyuk harflerle yazilamaz konuya cevap istiyorsan kurallara uygun hale getirmelisin yazi karakterlerini
    Keske uyarinin yaninda cevabida yazsaydin ama kolaya kacmak gibi turk milletinin bir tembelligi var!!!

Kardes iptal ettirse tabi baska bir pasaporta kayit yaptirirsin zaten ettirmesede kendisi dusuyor diye biliyorum. Sen en iyisi en yetkili makama sor 444 9 777 bilgi teknolojisi kurumu

Yönetici laheyl isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Isvicre Bern

Alýntý ozkan003 isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    Keske uyarinin yaninda cevabida yazsaydin ama kolaya kacmak gibi turk milletinin bir tembelligi var!!!

Kardes iptal ettirse tabi baska bir pasaporta kayit yaptirirsin zaten ettirmesede kendisi dusuyor diye biliyorum. Sen en iyisi en yetkili makama sor 444 9 777 bilgi teknolojisi kurumu
    ozan anlayamadim ne demek istedigini dogrusunu sen mi biliyorsun ?? cevabini tabiki verebilirim ama bilerek vermiyoruz kurallara uymayan kisiler cevap alirsa kuralara riayet nerde ?

bu foruma uye olurken tum kuralara uyucaginizi kabul ediyorsunuz anladigim kadariyla icerigi okumuyoruz !!!
    Mesaj laheyl tarafýndan ( 17-12-2011, Saat 21:46 ) düzenlenmiþtir.
    Bir Tesekkürü Cok Görme Emege Saygi !!!

Yeni Üye

Alýntý laheyl isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    ozan anlayamadim ne demek istedigini dogrusunu sen mi biliyorsun ?? cevabini tabiki verebilirim ama bilerek vermiyoruz kurallara uymayan kisiler cevap alirsa kuralara riayet nerde ?

bu foruma uye olurken tum kuralara uyucaginizi kabul ediyorsunuz anladigim kadariyla icerigi okumuyoruz !!!
    haklýsýn kardeþ özür dilerimm bilginvarsa paylaþa bilirmisin acaba ?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)