Toplam 27 Sayfadan 14. Sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 sonuçtan 66 ile 70 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye serdarkurt isimli üyenin avatarı

Cevap: Twitter Haberleri...[Genel Başlık]

Kalp kırıcı cümle kullanmana gerek yok zaten dedeli yaptığım yorumlarda isyan söz konusu olmadı olmaz da benim anlamadigim neden boyle hararetli bir cevap yazdiğin? Adamlar burda amme hizmeti yapıyorlar para vermiyoruz birşey yapmıyoruz bir de laf söyleyecek değilim. 1 hafta dediğim süreyi de pod2g'nin kendi twitterinden okuyarak söylemiştim. Neyse uzun lafın kısası takipteyim
    Bu da benden olsun:
    http://pod2g-ios.blogspot.com/2012/01/4s-jailbreak.html
    Mesaj serdarkurt tarafından ( 16-01-2012, Saat 12:35 ) düzenlenmiştir.

Aktif Üye

çok mu iyimser olur bilmem ama demo yayınlandıysa herşey hazır her cihazda çalışıyor mu diye test aşamasında demektir herhalde ?

Yönetici SalihBxl isimli üyenin avatarı
    Beklemeden ogrenemeyiz.

Forum Runner ile Gonderildi.

Aktif Üye

Alıntı DeDeLi isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işle uğraşan adamlar kesinlikle zaman belirtmiyor.Birileri yorum yaparak zaman veriyor 3-5 gün diye çıkmayınca Pod2G,planetbeing... gibi hackerlar kötü oluyor. Bu insanlar görüldüğü üzere uğraşıyor.Ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum ama ücretsiz elde edilecek bir yazılım için bir sürü laf ediliyor adamlara.Sadece bu forum için konuşmuyorum.Yabancı forumlarda dahil buna.Biraz haksızlık ettiğimizi unutmayalım.Çok kolay bir işmiş gibi bir şey zannediliyor bu jailbreak işi ama işin aslı öyle değil.Kimse jailbreak çıkacak diye vaatte bulunmadı.
    Yine tekrar edeyim "Ne zaman çıkacak,sıkıldım artık çıksın şu jailbreak , Neden hala çıkmadı , Çıkmayacağını bilseydim alsazdım cihazı" gibi vs cümleleri çok gördük şimdiye kadar bu cümleleri
    ne zaman cikacak gibi yorumlar bekleyenlerin hakki bence. sitem iceren cumlelerde haklisin. cihazi almazdim gibi yorumlar yanlis ama ne zaman cikacak diyen ve sabirsizlikla bekleyen insanlara biraz haksizlik ediyorsun bence :) ayrica gecen hafta bu hafta icinde cikicak diye zaman belirttiler.
    Mesaj st.darkness28 tarafından ( 16-01-2012, Saat 11:22 ) düzenlenmiştir.

Yönetici SalihBxl isimli üyenin avatarı
    Alıntı st.darkness28 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman cikacak gibi yorumlar bekleyenlerin hakki bence. sitem iceren cumlelerde haklisin. cihazi almazdim gibi yorumlar yanlis ama ne zaman cikacak diyen ve sabirsizlikla bekleyen insanlara biraz haksizlik ediyorsun bence :) ayrica gecen hafta bu hafta icinde cikicak diye zaman belirttiler.
    Jailbreak 25-30$ olsaydi ayni yorumlari gorebilecekmiydik acaba?

---
    I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.870148,4.382436
    Tapatalk.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 14 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 14 misafir.)