Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye escobar isimli üyenin avatarı

Vodafone kalan dakikalarimi nasil ogrenebilirim ?

Arkadaslar Gectigimz hafta Turkcell' den Vodafone a gectim simdi benim 500 dakikam olmasi lazim paketimle birlikte toplam heryone. Ben bu dakikalarimin ne kadar kaldigini nerden gorebilirim. Online Islemerde baktim ama benmi goremedim. Turkcell de vardi boyle bir olay.
    Vodafone' da yokmu acaba ?

Yasaklandı

Cevap: Vodafone kalan dakikalarimi nasil ogrenebilirim ?

Alıntı escobar isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Gectigimz hafta Turkcell' den Vodafone a gectim simdi benim 500 dakikam olmasi lazim paketimle birlikte toplam heryone. Ben bu dakikalarimin ne kadar kaldigini nerden gorebilirim. Online Islemerde baktim ama benmi goremedim. Turkcell de vardi boyle bir olay.
    Vodafone' da yokmu acaba ?
    vodafone'da yok böyle bişey diye biliyorum.%80 inini kullandınız diye ve paketiniz bitti diye 2 mesaj geliyor sadece
    Mesaj NeGReDo tarafından ( 28-07-2011, Saat 11:58 ) düzenlenmiştir.

Gümüş Üye olympus isimli üyenin avatarı
    Vodafone da da boyle bir servis mevcuttur.Sadece internetden vodafone sitesine girip cep numaranizi ve email kayit yaptiktan sonra size bir sifre verilir , bu sifre ile kalan dakikalarinizi konttol edebiliyorsunuz...

Saygilarla
    Gelecek, bugünden onun için hazırlananlara aittir !!!

Yeni Üye escobar isimli üyenin avatarı

Alıntı olympus isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Vodafone da da boyle bir servis mevcuttur.Sadece internetden vodafone sitesine girip cep numaranizi ve email kayit yaptiktan sonra size bir sifre verilir , bu sifre ile kalan dakikalarinizi konttol edebiliyorsunuz...

Saygilarla
    Vadofone Online Self Servis ten bahsediyorsunuz sanirim. Ama orda bulamadim kalan dakikalarimi gorebilecegim bir yer ?
    Nerden gorebilirim , sizin bahsettiginiz yer neresi ?

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Benim bildiğim kadarıyla da self serviste böyle bir yer yok. Yukarıda arkadaşın dediği gibi %80 ve %100'de mesaj geliyor sadece. Kalan dakikalarınızı öğrenmek isterseniz müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor.

Bir de bir şikayet sitesinde müşteri şikayeti ve vodafonun verdiği cevabı buraya aktarıyorum. Sanırım bu tipte bir sorgulama yapabilmek için daha önce bir sistem varmış ama şuan çalışmıyormuş :)

VODAFONE Cep Avantaj Tarifesinde Kalan Dakika Ve Sms Sorgulanamıyor! 18.06.2011
    Yaklaşık 1 ay önce yeni bir Vodafone hattı alarak, cep avantaj faturalı tarifesine kayıt oldum. Hattı aldığım günden beri dakika ve sms sorgulama sistemi çalışmıyor. Resmi web sitelerinde söylenen rakamlar tuşlandığında yanıt vermiyor. Aynı tarifeyi kullanan diğer arkadaşlarımda da aynı sorun var. Müşteri hizmetleriyle görüştüm; ancak geçerli bir yanıt alamadım.
    22.06.2011 Değerli Abonemiz,

Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailinize istinaden kullanmış olduğunuz tarifede sorgulama yapabileceğiniz bir servis numarasının mevcut olmadığını çalışmalarımızın devam ettiğini iletmek isteriz. Ancak müşteri hizmetlerimizi arayarak ekranlardan sorgulama yapabileceğiniz bilgisini belirtmek isteriz.

Cep Avantaj Tarifeleri için abonelere sürelerini dolduğuna dair %80 veya %100 dolmuştur SMS'i gönderildiği bilgisini paylaşmak isteriz.

Saygılarımızla,
    Vodafone Müşteri Hizmetleri,
    Mesaj DeMo tarafından ( 28-07-2011, Saat 15:04 ) düzenlenmiştir.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)