Toplam 85 Sayfadan 74. Sayfa BirinciBirinci ... 2464727374757684 ... SonuncuSonuncu
Toplam 424 sonuçtan 366 ile 370 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Cevap: iOS 4.3.5 Tethered Jailbreak, Redsn0w 0.9.8b4

Hocam şimdi bende ipod touch 4g var. 4.3.5 yüklü. Bunu ilk aldığımda sıfırlayıp kendim jailbreak yaptım. Epey bi süre öyle de kullandım. Ancak şarjı deneme amaçlı cihazı sıfırladım ne var ne yoksa itunesten de yedek almadım. Ama sıkıntım uygulamalar falan değil.

Şimdi tekrar jailbreak yapmaya çalışıyorum ama 4.3.1 le yapınca jailbreak ve reboot işlemi tamamlanınca itunes işareti çıkıyor. 4.3.4 le yapınca da cydia yükleniyor fakat seçmeme rağmen şarj yüzdesi göstergesi görünmüyor. Ayrıca cydianın kurulmuş olması dışın hiç bir jailbreak avantajından faydalanamıyorum. Mesela ben uygulamalarımı genelde bilgisayardan tam sürüm olanları bulup indirip atarım. Ama atmama rağmen ya atılmıyor ya da atınca çalışmıyor. Oplayer tam sürüm değil lite bile kullanmak istesem video falan atmış oluyorum oplayer da açılıyor fakat videoya tıkladığımda kapanıyor örneğin.

yardımcı olursanız sevinirim.
    Mesaj degekane tarafından ( 12-10-2011, Saat 00:25 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

- Belki farkına varmadan backup almış olabilirsiniz. iTunes'de kontrol edin. Transfer Purchase yapıldıysa, Belgelerim\Müziğim\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications klasörünü kontrol edin, uygulamalarınızın ipa'larını bulabilirsiniz.

- 4.3.4 yerine 4.3.1'i tavsiye ederim. Çünkü jailbreak yöntemi untethered. Cihazınız 4.3.1 jailbreak yaparken recovery modda kalıyor. Bu karşılaştığım bir şey değil, fakat öncelikle TinyUmrella programında Exit Recovery butonuna basın, işe yaramaz ise Fixrecovery programını deneyin. Olmadı cihazı yeniden restore edin. Bu defa iTunes ve eklentilerini tamamen silin ve son sürümünü yeniden kurun.

- Eğer yüklü değilse Cydia'dan Sbsettings programını yükleyin. More\System Options\Numeric Battery bölümünden sayısal şarj gösterimini açabilirsiniz.

- Sanırım kırılmış uygulamalar için Appsync yamasının kurulu olması gerektiğini biliyorsunuzdur. Diğer anlattıklarınıza bakınca ya sürümde ya da jailbreak sırasında bir sorun var gibi görünüyor. Cihazı restore edip yeniden jailbreak yaparsanız düzeleceğini düşünüyorum. 4.3.1 için bu yöntemi kullanmalısınız.. http://www.ikaynak.com/forum/14-jail...0-9-6rc12.html
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Yeni Üye

kesinlikle iphone 4 4.3.5 icin tavsiye etmiyorum bendenedim her telefonun kapanmasindan sonra pc ye baglamak gerek sakin denemeyin cok kotu

Yeni Üye
    arkadaslar tethered oldugu ıcın.cihaz kapandı ve pcye bagladım fakat bır turlu dfu mode alamıyorum ipone 4 u yardım

arkadaslar tefonum 4.3.5 tethered jaiılbreak ıphone 4 .telefon kapandı ve tekrar just tetered secenegı ıle acmaya calısıyorum.cıhaz acılırken ekrana itunes a baglayın yazısı cıkıyor.ne yapmam gerekli

itunes ıle restore etmek ıstemıyorum.gercı surum 4.3.5 ama zaten barı basebandu yukselmesın.basdebandı 4.10.1

arkadaslar yardım lutfen bır fıkır verın bana.ne yapmalıyım.

yardımmmm
    Mesaj DeMo tarafından ( 12-10-2011, Saat 21:14 ) düzenlenmiştir. Sebep: üst üste atılan mesajlar birleştirilmiştir

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Lütfen üst üste mesaj yazmak yerine son mesajınızı güncelleyin. Ayrıca zaten son mesaj zaten sizin olduğu için konuya bakanlar bunu görebiliyor. Tekrar tekrar hatırlatmaya gerek yok yani.

Zaten 4.3.5 yüklemişseniz ve baseband sürümünüz 4.10.1 olmuş. Yani tekrar 4.3.5 yüklerken baseband yine aynı kalır.

Cihaz üzerinde iTunes'e bağlayın işareti varken ve cihaz bilgisayara bağlı iken 10 saniye Power+Home tuşuna basın. 10 saniyenin sonunda Power tuşunu bırakıp 15 saniye sadece home tuşuna basılı tutun. DFU moda almışsanız zaten ekran sanki kapalıymış gibi siyah olacaktır.

Sonra Redsn0w'u açarak Just boot tethered right now seçeneğini seçin.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 misafir.)