Toplam 4 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Tecrübeli Üye

iphone 8gb idare edermi?

öncelikle herkese selam arkadaşlar. yakın zamanda iPhone 3G alıcağım ama kararsızım 8 lik mi 16 lık mı almalıyım? şöyle sorayım, maksimum 200 tane müzik, 6-7 tane oyun, 10-12 tane uygulama ve bir kaç video, resim. telefon özelliğinden dolayı ekstra yer kaplayan bişey varmı bunlar dışında pek bi bilgim yok ama bunlar 8 gb ye yetermi? yani telefonda kasılmalar yavaşlamalar olurmu? şimdiden teşekkür ederim.

fantazi
    Ziyaretçi

Ynt: iphone 8gb idare edermi?

kasılma yavaşlama büyük ihtimal jb yapıcağından biraz olur ama öyle sinir edicek büyüklükte değil.200 müzik 4 mb tan 1gb bile yapmaz 6-7 tane oyun ortalama 30 mb desen 220mb 10-12 uygulamayada desen 300 mb 2 film de 1.5gb sana hayli hayli yeter 8gb.ama iyi düşün bende 8gb bana yeter diyodum ne yükliycemki diyodum aleti bi aldım inanılmaz güzel uygulamalar falan var ve alet gelince içini müzikle doldurmaya başladım 8gb yetmiyor şimdi.almışken 16gb almak daha mantıklı

Hiperaktif Üye

bence 16 gb almak mantıksız mesela bende bir sürü uygulama oyun vs şeyler var 30 tane felan en büyük oyunlar var 1 gb lik müzik var 1,5gb video ama yinede 2-3 gb boş yer var ve şu anda ipodda kullanmadığım bir yığın uygulama var bence boşu boşuna 16 gb alıp parana yazık etme benceeee

Tecrübeli Üye

cevaplarınız için teşekkür ederim. Fantazi, dostum valla fazla uygulama falan aynı anda yüklemem çünkü çabuk sıkılan biriyim ama valla ne yalan söyliyim iphonun tuş kilidi açma yeriyle bile 1 hafta sıkılmadan oynarım yigit kardeşim sağol cevabın için ancak seninki ipod ben iphone dan bahsediyorm pek bi bilgim yok ama bence telefon özelliğinden dolayı biraz daha temkinliyim

Hiperaktif Üye

Ipod ile iphone arasinda ne kadar fark var bilmiyorum ama fazla bir sey olacagini zannetmiyorum icine yukleyecegin uygulama acisinden iphone ye daha cok uygulama yukleyebilirsin telefon oldugu icin onuda goz onunde bulundurmani tavsiye ederim

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)