Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Multiflow

Yeni Üye

Multiflow

arkadaşlar selamlar bu multiflow multitaskingi çok kullanışlı bir hale getiriyor..

cydia dan xsellize gibi kaynaklardan indirebileceğiniz program gerçekten kullanımı kolaylaştırıyor ve programları kapatma gibi işlermleri çok kolay bir şekilde hallediyor..

böyle yanyana kartlar şeklinde kullanırsanız pencereleri aşşağı sürüklemenizle o programı kapatabilirsiniz..
    örnek vermek gerekirse iOS un kendi multitaskinginde simgeye basılı tutmanız ve çarpıya basmanız gerekirken bunda sadece o pencereyi kaydırıyorsunuz..

yada bu şekilde kullanabilirsiniz..

aslında konuyu açmamın bir sebebide benim bu programla sorunlar yaşamam..
    4.3.3 versiyon var ancak program springboard da çökmelere yol açıyor alet kendini saf moda alıyor..
    programı silmek bir çözüm ama silmek istemiyorum JB yi 2.kez yaptım ama nafile..
    4.2.1 de sorunsuz kullanıyordum.. bu problemi yaşayan ve çözen olmuşsa bana bildirirse iyi olur..

Yönetici SalihBxl isimli üyenin avatarı
    Alıntı bekomu isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar bu multiflow multitaskingi çok kullanışlı bir hale getiriyor..

cydia dan xsellize gibi kaynaklardan indirebileceğiniz program gerçekten kullanımı kolaylaştırıyor ve programları kapatma gibi işlermleri çok kolay bir şekilde hallediyor..

böyle yanyana kartlar şeklinde kullanırsanız pencereleri aşşağı sürüklemenizle o programı kapatabilirsiniz..
    örnek vermek gerekirse iOS un kendi multitaskinginde simgeye basılı tutmanız ve çarpıya basmanız gerekirken bunda sadece o pencereyi kaydırıyorsunuz..

yada bu şekilde kullanabilirsiniz..

aslında konuyu açmamın bir sebebide benim bu programla sorunlar yaşamam..
    4.3.3 versiyon var ancak program springboard da çökmelere yol açıyor alet kendini saf moda alıyor..
    programı silmek bir çözüm ama silmek istemiyorum JB yi 2.kez yaptım ama nafile..
    4.2.1 de sorunsuz kullanıyordum.. bu problemi yaşayan ve çözen olmuşsa bana bildirirse iyi olur..
    i4 4.3.3de kullaniyorum sorun yasamadim. Sayet Barrel kullaniyorsan cakisir.

Tapatalk ile iPhone'dan Gonderilmistir.

Yeni Üye

Cevap: Multiflow

@Salihbxl
    Tesekkurler, baktim cydia ya boyle birsey yuklu degil.
    Mesaj bekomu tarafından ( 17-06-2011, Saat 08:13 ) düzenlenmiştir.

Hiperaktif Üye WaGrAnT isimli üyenin avatarı

arkadaşlar uygulama 5.0.1'de takır takır çalışıyor :D

Gümüş Üye

ayarlarını yapamadım anlatacak biri varmı ne yapsam bu halı alır tşkler

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)