Toplam 5 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 22 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 3194 hatası

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Cevap: 3194 hatası

Bu arada güvenlik duvarından iTunes'e tekrar izin vermeyi unutmayın.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Alıntı demobil isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada güvenlik duvarından iTunes'e tekrar izin vermeyi unutmayın.
    güvenlik duvarında tam da ayarı bulamadım aslında sanırımgüvenlik duvarından benım kaldırdığım link bilgisayar acılınca kendiliğinden acılan otomatık programlar sanırım çünkü tik msn massenger avg vs. programların uzerınde vardı. guvenlik duvarında tam olarak nerede o ayarlar. bir de 3gs için ağ bağlantılarını onar demşsiniz ya ? obu nereden yapacağız?

yani bende ddns yi 4.2.2.2 den sizin dns niz gibi yaptım hosts dosyasnı olduğu gibi masa üstüne kopyalayıp sonra etc içerisinden silip itunes la cfw yi tekrar yükleyeceğim değil mi ?

Sevene bir GECEKONDU Sevmeyene her GECE KORKU / MATEMATİKSEL UMUT...

Yeni Üye
    Arkadasim ayni sorunla bugün bende karsilastim etc dosyası icindeki hosts kesip masaustune yapistirdim ve pc ye reset attim sorun çözüldü bi dene istersen

Alıntı mertcan585800 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasim ayni sorunla bugün bende karsilastim etc dosyası icindeki hosts kesip masaustune yapistirdim ve pc ye reset attim sorun çözüldü bi dene istersen
    hocam masa üstüne attığın host dosyasında hiç bir değişiklik yaptın mı peki ? hosts dosyasının en alt satırında? mesela

Sevene bir GECEKONDU Sevmeyene her GECE KORKU / MATEMATİKSEL UMUT...

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Biraz önceki mesajda Güvenlik duvarında iTunes'in yanındaki tiki kaldırdım dediniz ya, işte orası. Orada işletim sisteminin muhtemel risk gördüğü programlara kalıcı olarak izin verebiliyorsunuz. Buna açılışta otomatik çalışan programlar da dahil. Yanlız ufak bir yanlış anlama olmuş. Host dosyasını değilde etc klasörünü komple silin. (tabi masaüstüne kopyalarkende komple klasörü kopyalayın)

Sanırım Win7 kullanıyorsunuz. Ben XP'ye göre anlatmıştım ama sanırım aynıdır. Yerel ağ bağlantısının üzerinde sağ mouse ile sağ tuş yaptığınızda Onar seçeneği çıkmalı. diğer işletim sistemlerinde sanırım Tanıla ve Onar gibi birşeydi. Bu mühim değil yeniden başlatsanızda aynı sonucu alırsınız.

Bu arada etc'yi silmeye çalışırken hata verirse bilgisayarı yeniden başlatın ve hiç birşey yapmadan yeniden silmeyi deneyin.

Edit: ya hocam bi değişiklik yapmacaksın. Alt tarafı dosyayı silip yeniden başlatacaksın :D
    Mesaj DeMo tarafından ( 09-05-2011, Saat 21:32 ) düzenlenmiştir.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)