Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasýndakiler gösteriliyor.
    Altýn Üye xewor3g isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Antalya, Turkey, Turkey

Ucuza aldýðý kamera "oyuncak" çýktý!

Bursa'nýn merkez Osmangazi ilçesinde bir vatandaþ, ucuza oyuncak kamera satýlarak dolandýrýldý.

Edinilen bilgiye göre, Fatih Mahallesi'nde evine giden Halit Ö. (37) isimli kiþinin önüne çýkan otomobilli bir kiþi, "Ýzmir'den geldim, Mersin'e gidiyorum. Param bitti, yolda kaldým. Eðer para verirsen 500 TL deðerinde kamerayý sana vereyim' teklifinde bulundu. Bunun üzerine cebindeki 300 TL parayý tanýmadýðý kiþiye veren Halit Ö., kamerayý alarak eve gitti. Kamerayý çalýþtýrmak isteyen Halit Ö., kameranýn oyuncak olduðunu öðrenince polis merkezine giderek kimliði belirsiz dolandýrýcýdan þikayetçi oldu.

Polis, Halit Ö.'nün verdiði eþkal doðrultusunda olayla ilgili soruþturma baþlattý.

Emniyet Müdürlüðü yetkilileri, dolandýrýcýlarýn bu tür yöntemlerle vatandaþlarý maðdur ettiklerini, deðerinin altýnda satýlan malzemelere kuþkuyla bakýlmasý gerektiðine dikkat çekti.
    iPhone 5s 16 GB - White
    iPhone 5s 16 GB - Gold
    iPad Mini 16 GB Wifi
    Macbook Air

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    35½ K∂rþýy∂k∂

Ynt: Ucuza aldýðý kamera "oyuncak" çýktý!

Arkadaþlar bu konu gerçekten çok hassa ve çok fazla bu þekilde tipler var ortalýkta.Özellikle Ýzmir de oturanlara sesleneyim buradan.Ýzmir gýda çarþýsý içinde tam 4 yol aðzý yada kaldýrým kenarlarýnda arabasýyla geçenlere,fotoðraf makinesi,laptop,kamera ve benzeri þeyleri gösterip sizin arabada ve yolda olmanýzdan faydalanarak alelacele itelemeye çalýþýyorlar.cihazlar ya oyuncak,yada farklý biþey çýkýyor.aman dikkat edin arkadaþlar sizlerinde baþý yanmasýn böle þeylerden...

Altýn Üye xewor3g isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Antalya, Turkey, Turkey

Ben de Antalyalýlara bir uyarýda bulunayým. Migros AVM otoparkýnda benzer þeyler yaþanabiliyor. Benim baþýma birkaç kez geldi. "Ýthal parfüm var çok ucuza satýyorum" falan diyorlar. Hatta kandýrabilmek için "Uzun yola gidicem benzin param yok" gibi acýndýrma yollarýna da baþvuruyorlar. Kanmayýn arkadaþlar.
    iPhone 5s 16 GB - White
    iPhone 5s 16 GB - Gold
    iPad Mini 16 GB Wifi
    Macbook Air

Misafir.
    Ziyaretçi

asýl bu tür ürünleri alan fýrsatçýlara kýzýyorum ben oh olmuþ diyorum insan yolda kaldým diyen kiþinin elindeki ucuz þeyleri almamalý fýrsatçýlýk yapmamalý dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olursunuz atalarýmýz ne güzel söylemiþ

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)