Toplam 12 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 59 sonuçtan 16 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
    Altın Üye

Cevap: Tercih Ettiğiniz Laptoplar

Alıntı darthcross isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bu laptop hoşuma gitti blurayi filanda var hd hem, ekran kartı nasıl sizce yeterli mi belirttiğim oyunlar için ?
    Kardeşim bunun üstü ekran karti istiyosan eger monster marka laptop alicaksin artik sabit ekran kartlari bu markaların buralarda geziyor gt445 bundan iyi birazcik onun disinda bastan 4.gibi kart yani

GeForce Graphics Processors

Alıntı ByWanT isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger oyun icin laptop istiyorsan ve her oyunu yüksek grafikte calistirsin istiyorsan cok yanlis bir tercih yapiyorsun derim ben.

2.000 lirayi bir laptopa verecegine cok daha iyi bir masaüstü toplayabilirsin. Bunu sana zamaninda ilk ciktigi zaman Asus G1s e 1600€ veren biri olarak söylüyorum. Simdi düsünüyorumda cok buyuk bir hataydi. O zamanki bütün oyunlari hemen hemen full grafik oynuyordum (AF kapali oluyordu genelde).

Eger oyun oynamak ise amac ya masaüstü toplayacaksin yada konsol alacaksin. Yok PC oyuncusuyum diyorsan o zaman masaüstü alacaksin.
    Haklisin Emre abide donanimhaberde pc toplamaya yardimci oluyodum insanlara artik oyun pcsi için masaustu alinmali demekten usandim sen benim yerime aciklamissin tesekkurler bazi insanlar laptop diye israr ediyolar götürdüğüm yerdede oynamak istiyorum diye o yuzden bisi diyemiyosun :)
    Mesaj iRa tarafından ( 16-04-2011, Saat 14:09 ) düzenlenmiştir.

Gümüş Üye darthcross isimli üyenin avatarı

Alıntı ByWanT isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger oyun icin laptop istiyorsan ve her oyunu yüksek grafikte calistirsin istiyorsan cok yanlis bir tercih yapiyorsun derim ben.

2.000 lirayi bir laptopa verecegine cok daha iyi bir masaüstü toplayabilirsin. Bunu sana zamaninda ilk ciktigi zaman Asus G1s e 1600€ veren biri olarak söylüyorum. Simdi düsünüyorumda cok buyuk bir hataydi. O zamanki bütün oyunlari hemen hemen full grafik oynuyordum (AF kapali oluyordu genelde).

Eger oyun oynamak ise amac ya masaüstü toplayacaksin yada konsol alacaksin. Yok PC oyuncusuyum diyorsan o zaman masaüstü alacaksin.
    yok masaüstü istemiyorum, ilk mesajımda belirttiğim gibi yoksa haklısınız masaüstü ile çok daha iyi performans alabilirim ucuz bir fiyata ancak ben bu laptopu yanımda taşımak istediğim için masaüstü istemiyorum, ama teşekkür ederim ilginize.

o zaman şimdilik sizin linkini verdiğiniz asusta karar kıldım bugün vatana gidip inceleyeceğim ancak bunun 3.0 usb portu yok mu ? özelliklerde göremedim.

Birde mac nasıl ?

Edit: varmış 3.0 sitesinde gördüm http://www.asus.com/Notebooks/Multim...ainment/N53SV/ ancak bu sanki biraz daha multimedia bilgisayarı gibi geldi oyunlarda iyi midir acaba :) sizide yordum kusuruma bakmayın.
    Mesaj darthcross tarafından ( 16-04-2011, Saat 14:20 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye

Alıntı darthcross isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman şimdilik sizin linkini verdiğiniz asusta karar kıldım bugün vatana gidip inceleyeceğim ancak bunun 3.0 usb portu yok mu ? özelliklerde göremedim.

Birde mac nasıl ?
    Mac iyidr ama 2binle kurtulamazsiniz :)3.0 laptoplarda o kadar yaygin degil malesef ama bu cihazda VAR :)

evet bu arada macten vazgeçtim şu verdiğim sitedeki reviewları inceleyin oyun için sizce nasıl Review Asus N53SV Notebook - Notebookcheck.net Reviews benim hoşuma giti laptop :) bunu kesin alıcam bu arada fps yüksek olursa mı iyi düşükse mi biraz cahilim bu konularda kusuruma bakmayın :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)