Toplam 8 Sayfadan 8. Sayfa BirinciBirinci ... 678
Toplam 40 sonuçtan 36 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye cem tanriover isimli üyenin avatarı

Cevap: Tercih Olarak Bilgisayar?

Tamam beyler ben kararımı verdim artık. Ve fiyat konusu da önceden söylediim gibi bunlar ham fiyat.
    Lütfen imzanızı forum kurallarına uygun olarak düzenleyiniz...

Altın Üye

Alıntı cem tanriover isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam beyler ben kararımı verdim artık. Ve fiyat konusu da önceden söylediim gibi bunlar ham fiyat.
    Dediğim gibi bilgisayarcı falan diyosunuzda akıllılık edin lütfen pc ye bişey oldu diye heyecanlanacak bir durum yok ki aman bişi oldu allahtan x bilgisarcısından almıştım zaten o yapar ? ilginç yani çok pahalı fiyat vermiş aklınızda bulunsun..ama para benim savurmakda benden sorulur derseniz o zman no problem

Gümüş Üye cem tanriover isimli üyenin avatarı

estafurullah.Fakat sizde durumu anlayın. Babamlara toplu fatura kesildiği için zaten cebe yansımıyo bu fiyat. Adam burdan aldığı parayı bizim dükkandaki bilgisayarlar, yazar kasalar, yerel ağlar, ticari programların hepsinden zaten kesiyo. Yani burda yazan fiyatı biz zaten tam olarak ödemiyoruz. Mesela senede 5 milyar masraf oluyo. Bu bilgisayar geliyo 6-7 milyara çıkıyo. ki zaten fatura tek kerede kesildiği için bi çok şeyde düşüyo. :D
    Lütfen imzanızı forum kurallarına uygun olarak düzenleyiniz...

Altın Üye

Alıntı cem tanriover isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    estafurullah.Fakat sizde durumu anlayın. Babamlara toplu fatura kesildiği için zaten cebe yansımıyo bu fiyat. Adam burdan aldığı parayı bizim dükkandaki bilgisayarlar, yazar kasalar, yerel ağlar, ticari programların hepsinden zaten kesiyo. Yani burda yazan fiyatı biz zaten tam olarak ödemiyoruz. Mesela senede 5 milyar masraf oluyo. Bu bilgisayar geliyo 6-7 milyara çıkıyo. ki zaten fatura tek kerede kesildiği için bi çok şeyde düşüyo. :D
    İşin bi çıkar yönü varsa alın o zman istediğinizi ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım :)

Tecrübeli Üye YzA isimli üyenin avatarı

Alıntı iRa isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    i7 kötü diyen mi oldu ?? okudum ben yorumumu göremedm açıkcası ?? sizin sistemin üstüne 500 lira daha koyunca benim önerdiğim sistemden 2 tane toplanıyor zaten inanılmaz derece oyun için gerksiz bir sistem adam autocad falan kullanmayacak yani ?2binin üstünde oyun pcsimi olur anlamdm ben kii oyun için en önemli faktör olan ekran kartından bile pahalı işlemci öneriliyor :) hani 4 sene sonra ben sizden isteseydim bi mühendis olarak bunu alabilirdim :) anakarta laf mı ettim onuda görmedim????? dedim ki x58 çipsetli anakartlar TRİPLE ram olduğu zaman daha performassı çalışır dedim 4 tane 2 lik ramlerden bile...yani ssd gereksiz demek oluyo buda :) pc ye cıkan paranın yarısı kdar verip 100gb+ mı alcak
    benim zaten önerdiğim sistem eğer o kadar para vereceksen al bunu yap demek istedim ama sen benm sistemimin üzerine yorum yapınca ee haliyle sana cevap olarak yazdım
    MacBook 13' Snow Leopard 10.6.4,MacBook Pro Retina 15",İphone 5 white 32 gb 6.1 JB, İpad mini wifi+3g 64gb İPad 2 64 GB wifi+3g ,iPhone4 white 16gb 6.1.2 jb ,ipod nano 2gb....

İphone: Görünüşte telefon ama mevzusu büyük aga...

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)