Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 10 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Hiperaktif Üye Afanasyevo isimli üyenin avatarı

Türkler Facebook'u neden çok seviyor?

Facebook'un üst düzey yöneticilerinden Christian Hernandez Gallardo bizi çözmüş!

İnternet ve teknoloji profesyonellerini buluşturan Webrazzi Summit’e Facebook Uluslararası İş Geliştirmeden sorumlu üst düzey yöneticisi Christian Hernandez Gallardo, ana konuşmacı olarak katıldı ve Türklerin Facebook kullanımına ilişkin ilginç açıklamalarda bulundu. Gallardo “Türkler Facebook’u seviyor çünkü paylaşmayı seven, sıcak insanlar” dedi.

Aylardır merakla beklenen “Dijital Ekonomi ve Sosyal Medya” temalı Webrazzi Summit’te konuşma yapan Christian Hernandez Gallardo Türklerin Facebook’ta dünya dördüncüsü olmasının bir nedeninin de geçmişten gelen kahve ve muhabbet kültürü olabileceğini söyledi. Gallardo, “Dünya geneline baktığımızda Facebook’taki ortalama arkadaş sayısı 130. Ancak Türklerin arkadaş ortalamaları bu sayının üzerinde. Türkler arkadaşlık bağları güçlü insanlar” açıklamasında bulundu.

Markaların Facebook istatistikleri konusunda verdiği bilgilerle büyük ilgi toplayan Facebakers şirketinin kurucu ortağı Jan Rezab da Webrazzi Summit’te, Facebook üzerinde küresel ve yerel başarılar kazanan kampanyalar yaratmanın sırrını anlattığı bir konuşma yaptı.

Rezab, diğer Avrupa ülkelerinden farklı olarak Türklerin Facebook’ta en yoğun olduğu saatin 20:00-21:00 arası olduğunu belirtti.

Yoğun ilgi gören Webrazzi Summit, bundan sonra her sene farklı temalar altında, Türkiye ve dünyadan internet ve teknoloji profesyonellerinin katılımıyla gerçekleşecek.

Kaynak:Cnet Türkiye

Administrator XANTHE isimli üyenin avatarı

Cevap: Türkler Facebook'u neden çok seviyor?

Bide hani bi grup vardı "Yolda Görse Selam Vermez, Facebokta Arkadaş Olarak Ekler" diye. Bizde gerçekten böyle, bi ara 400 küsür kişi olmuştu benim ardadaş sayısı sildim çogunu.

Aktif Üye
    sevmemizdeki asil sebeb gizli olan seylere kolay ulasiliyor.gelistirilmis msn ve skype birlesimi olmasi.arti ulkemizde yurt disinda oldugu gibi durust bir arkadaslik sitesi yok.ya parali yada hayat kadinlari ve jigololar basmis durumda.en basit sebebi kiz bulmakta gucluk ceken bir millet olmamiz ve facebook bunu cok guzel karsiliyor :) amele kayniyor son zamanlarda diye bosuna demedi recep ivedik abimiz :)

Aktif Üye cenkozan isimli üyenin avatarı

Cevap: Türkler Facebook'u neden çok seviyor?

Valla benim Facebook üyeliğim bile yok, zaman kaybı diye düşünmüşümdür hep. Yazılımcı adamların genelde düşünce tarzı bu sanırım. Kız bulma konusuna gelince, bir gün bi kız gelecek sensin diyecek, o güne kadar kod yazmaya devam :P

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı
    Ben sadece poker sevgisi yüzünden saçma sapan bir hesap almıştım nasıl olduysa oradan bile birileri bulunca onu bile kapattım. Sevmiyorum, sevemeyecegimde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)